• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Nie masz pomysłu na prezent? Chcesz zrobić niespodziankę dla partnerki, mamy, siostry lub koleżanki? Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zachęca panów do kupna okazjonalnych biletów upominkowych, które można wykorzystać na wodnych obiektach MOSiR. To doskonały prezent dla osób dbających o zdrowie, aktywnych, ale również tych szukających relaksu i wyciszenia w Strefie SPA. To obdarowany decyduje, kiedy skorzysta z karnetu.

 

Voucher upoważnia do 1-godzinnego wejścia do Parku Wodnego wraz ze Strefą SPA (grota solna, tężnia solankowa, sauny, jacuzzi) przy ulicy Wyszyńskiego oraz na Pływalnię przy ulicy Niemcewicza. Cena voucheru to jedynie 10 zł i można go wykorzystać do 30 kwietnia 2018 r. Bilety upominkowe są w sprzedaży w recepcji Parku Wodnego i Pływalni do dnia 8 marca włącznie.

 

Wszystkie Panie zainteresowane ćwiczeniami aqua fitness zapraszamy 8 marca o godzinie 17.10 na 40-minutowe zajęcia w Parku Wodnym! Zajęcia są bezpłatne, wystarczy opłacić standardowy bilet wejścia do obiektu. Ćwiczenia w wodzie prowadzone będą przez doświadczonego instruktora MOSiR.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z szerokiej oferty łomżyńskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

Drogie Panie dziękujemy Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym...

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.