• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Orły Rozrywki to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniającą są Klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie rankingu ocen w serwisach Google, Booking, Facebook i Tripadvisor.

 

Program został stworzony, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze. liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów. Z portali społecznościowych i branżowych zawierających oceny zebrana została punktacja. Porównano oceny ponad 61 tysięcy firm z branży - wymagało to przeskanowania ponad milion stron internetowych takich jak Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych. Finalnie przeanalizowanych zostało ponad 4 miliony opinii Klientów w internecie.

 

Z przyjemnością informujemy, iż łomżyński Park Wodny otrzymał w tej klasyfikacji 8.8 pkt w skali 10-punktowej. Ten wynik wyprzedził 52 tys. innych zgłoszonych przez Klientów do plebiscytu firm w Polsce! Nowoczesny kompleks ze Strefą SPA zakwalifikował się do otrzymania statusu wyróżnienia w lokalizacji miasto Łomża dzięki wysoko ocenianym: komforcie użytkowania, różnorodności atrakcji, a przede wszystkim dzięki zapewnieniu czystości i profesjonalnym standardzie obsługi.

 

- Jesteśmy dumni, że doceniają Państwo naszą pracę i zaangażowanie personelu. Cały rok pracujemy na Państwa uznanie. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do korzystania z naszych obiektów - mówi Andrzej Modzelewski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w  Łomży.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.