• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

zdjęcie przedstawiające dwie zawodniczki żeńskiej druzyny piłki nożnej na murawie stadionu grające w piłkę, w tle budynek stadionu

 

Drużyna dziewcząt MOSiR Łomża została założona w sierpniu 2017 roku z inicjatywy Prezydenta Miasta Mariusza Chrzanowskiego, po tym jak w Łomży gościły reprezentacje piłki nożnej kobiet Polski i Litwy. Zespół gromadzi coraz więcej zwycięskich tytułów, a część zawodniczek systematycznie zasila Kadrę Reprezentacji Województwa. Dzięki rywalizacji w rozgrywkach prowadzonych pod zwierzchnictwem PZPN-u, już od najmłodszych lat zawodniczki MOSiR Łomża mają możliwość zbierania wartościowego doświadczenia w rywalizacji z najlepszymi klubami w Polsce i regionie. 

 

Organizowane przez MOSiR Łomża zajęcia rozwijają indywidualną sprawność ruchową, uczą dzieci pracy w zespole oraz hartują i wspierają rozwój emocjonalny. Nabór trwa cały rok, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem klubu pod numerem telefonu: 86 215 06 05 lub osobiście pojawić się na jednym z treningów. Zajęcia są bezpłatne!

 
Program szkolenia obejmuje m.in.:
- 2/3 jednostki treningowe w tygodniu;
- zajęcia ogólnorozwojowe dostosowane do wieku zawodników;
- dodatkowe zajęcia edukacyjno-rekreacyjne (fitness, łyżwy etc.);
- udział w rozgrywkach PZPN.

 

Dziewczęta w okresie zimowym trenują w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 7  przy ul. Mickiewicza lub II LO  przy Pl.Kościuszki, natomiast w okresie letnim na boisku bocznym Stadionu Miejskiego przy ul. Zjazd oraz innych obiektach sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

zdjęcie przedstawiające grupę zawodniczek w uścisku drużynowym w hali sportowej

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  21

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz