• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Grafika piłka nożna, złagodzenie obostrzeń od 19 kwietnia w sporcie

Wprowadzone zmiany łagodzą obostrzenia w obszarze sportu powszechnego i umożliwiają organizowanie współzawodnictwa dzieci i młodzieży prowadzonego przez odpowiedni polski związek sportowy oraz zajęć sportowych na obiektach sportowych na świeżym powietrzu. Nie zmienią się dotychczasowe przepisy dotyczące współzawodnictwa, zajęć i wydarzeń w ramach sportu zawodowego. Pływalnie administrowane przez łomżyński MOSiR pozostają nieczynne.

Grafika KPRM Ministerstwo Zdrowia Przedłużenie zasad bezpieczeństwa do 18 maja

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 obiekty sportowe MOSIR są nieczynne od 20 marca do 9 kwietnia. Teraz rząd zadecydował o przedłużeniu obostrzeń do 18 kwietnia. Decyzja podjęta została ze względu na wciąż trudną sytuację epidemiczną w całej Polsce.

Logo MOSiR ćwicząca kobieta plakat zachęcający do ćwiczeń online na youtube Aktywnie z MOSiR Łomża

Epidemia koronawirusa zmusiła nas do tymczasowej zmiany trybu życia. Zamknięte są pływalnie, siłownie, nie można trenować w grupach. Niemniej Światowa Organizacja Zdrowia WHO i Ministerstwo Zdrowia rekomendują, aby utrzymać stałą aktywność fizyczną. Dlaczego szczególnie teraz sport powinien być dla nas tak ważny?

życzenia Wielkanocne

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,

aby w Waszych domach i sercach

zagościła wiosenna radość i pogoda ducha

życzy

Andrzej Modzelewski dyrektor MOSiR w Łomży

wraz z pracownikami

Tereny sportowo-rekreacyjne ul. Konstytucji 3 Maja w Łomży
Poniżej przedstawiamy stanowisko/wezwanie Prezydenta Miasta Łomża dotyczące obowiązku utrzymania czystości i porządku na terenie obiektów sportowo-rekreacyjnych przy ul. Konstytucji 3 Maja w Łomży. Pismo zostało wysłane do zarządu Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wraz z umową w sprawie przekazania do nieodpłatnego korzystania znajdujących się tam urządzeń.

Za każdą instytucją, imprezą czy sportowym wydarzeniem stoi grono zaangażowanych osób, które niejednokrotnie pozostają w cieniu swoich działań. Te osoby wytyczają ścieżki, pokazują drogę tym niezdecydowanym, stają się liderami swoich małych społeczności. Dziś odeszła od nas Katarzyna Kuklińska, która była właśnie takim liderem.

Cztery zawodniczki naszego lokalnego klubu MOSiR Łomża: Aleksandra Bączek, Zuzanna Kowalczyk, Anna Popkowska oraz Oliwia Lubak zostały powołane na konsultację szkoleniową Reprezentacji U-15 Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Na liście rezerwowej znalazła się również Aleksandra Tarnacka.

Jak co roku z okazji Dnia Kobiet dyrektor Andrzej Modzelewski wraz z męską częścią „załogi” złożył życzenia Paniom pracującym w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Panowie życzyli solenizantkom pomyślności w życiu osobistym jak i zawodowym. Stanowiska pracy przyozdobiły wręczone kwiaty.

Choć zimowa aura powróciła do nas jeszcze na chwilę ze śniegiem i obniżoną temperaturą, to sparing pomiędzy MOSiR Łomża a AP Jagiellonia Białystok rozpoczął się zgodnie z założeniami! Tempo gry, mnogość akcji i pasja dziewcząt nie pozwoliły zmarznąć nikomu, kto w to niedzielne popołudnie stawił się na boisku przy piątnickim Zespole Szkolno-Przedszkolnym!

8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowo! Choć do tradycji przeszły już romantyczne spacery i wykwintne kolacje, to dla Pań oczekujących w swoje święto odrobiny szaleństwa, Miasto Łomża i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotowali specjalną ofertę! Zachęcamy, aby w słonecznej aurze i towarzystwie bliskich w najbliższy poniedziałek odwiedzić lodowisko „Biały Orlik” przy ul. Katyńskiej 3, gdzie decyzją prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego z darmowego wejścia skorzystać będą mogły przedstawicielki płci pięknej!

Choć wydawać by się mogło, że piłkę nożną zdominowali mężczyźni, to już wkrótce 13 marca, rozegrana zostanie III edycja Turnieju Piłki Nożnej Młodziczek o Puchar Dyrektora MOSiR Łomża, w którym to dziewczęta po raz kolejny udowodnią, że nie tylko chłopcy umieją grać w piłkę!

W najbliższą niedzielę 7 marca na boisku przy piątnickim Zespole Szkolno-Przedszkolnym drużyna dziewcząt MOSiR Łomża rozegra towarzyskie spotkanie z AP Jagiellonia Białystok. Początek sparingu zaplanowany jest na godzinę 14:00.

Kalendarzowa zima wciąż trwa! Amatorów ślizgania na lodzie zachęcamy do odwiedzenia łomżyńskiego lodowiska przy ulicy Katyńskiej. Cieplejsze klimaty zapewni Pływalnia przy ulicy Niemcewicza, której termin funkcjonowania zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem Rady Ministrów został przedłużony do 14 marca.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PARK WODNY

NIECZYNNY

 

PŁYWALNIA

NIECZYNNA

 

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.