• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Grupa zawodniczek w strojach piłkarskich i trener ustawieni w kole, trzymają się za ramiona i przygotowują się do spotkania.

Kobieca reprezentacja Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, której etatowymi reprezentantkami są dziewczęta z klubu MOSiR Łomża, rozegra cztery turnieje makroregionalne, z których dwa rozegrane zostaną jesienią, a kolejne dwa wiosną. Już w najbliższą sobotę 25 września na Stadionie Miejskim w Łomży rozegrany zostanie pierwszy z nich.

 zdjęcie ze spotkania w Ministerstwie- od lewej Prezydent Łomży, Anna Krupka, dyrektor MOSir w Łomzy Andrzej MOdzelewski, Andrzej Wojtkowski, w tle flaga Polski i Unii Europejskiej
O możliwościach dofinansowania budowy obiektów sportowych, aktualnej bazie sportowej w Łomży rozmawiał prezydent Mariusz Chrzanowski podczas spotkania w Warszawie z "minister od sportu" Anną Krupką, sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Na zdjęciu widoczny zespół FC 8 Wilki, rozgrzewający się na płycie boiska orlika. Po prawej stronie zdjęcia zawodnik zwrócony twarzą w stronę obiektywu, unosi kciuki w geście "ok".

Za nami inauguracyjna, pierwsza kolejka Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża 2021/22! Zmagania naszych rodzimych rozgrywek wystartowały w niedzielę 12 września o godzinie 13:00, kiedy to gwizdek głównego sędziego obwieścił początek spotkania pomiędzy Kulturalni Łomża a LZS Team.

plakat promujący senioriadę, grafika tańczący seniorzy
Już 15 września na parkingu przy Parku Wodnym MOSiR, w okolicy Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma odbędzie się Seniorada, czyli wielkie święto łomżyńskich nestorów. Organizatorem wydarzenia jest prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, Łomżyńska Rada Seniorów oraz Fundacja Sztuk i Dialogu.

W trzeci weekend września na całym świecie łączymy się w kampanii Sprzątanie Świata! Z tej okazji Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o., Miasto Łomża oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży już kolejny raz organizują zbiórkę „Ekologia za sadzonkę”.

W centrum zdjęcia zawodnik drużyny GKS Łomża stara zablokować się strzał gracza drużyny DANTEX-u

Wielkimi krokami zbliża się IX edycja Narodowego Dnia Sportu, który w Polsce obchodzony jest 11 września! W ramach tego wyjątkowego dnia, zapraszamy wszystkich wielbicieli piłki nożnej do obserwowania I kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża, która oficjalnie zainauguruje sezon 2021/22!

piłkarze, reprezentacja Polski w biało czerwonych strojach na tle murawy

Podopieczni Miłosza Stępińskiego przegrali z rówieśnikami z Włoch 0:2. Mecz rozegrany został na Stadionie Miejskim w Łomży w ramach Turnieju Ośmiu Narodów.

sala zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie

Od czwartku 2 września zapraszamy do sali zabaw MOSiRek, która mieści się na piętrze Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego! Sala zabaw przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-12 lat i składa się z konstrukcji zabawowej ze zjeżdżalnią oraz basenu z piłkami. Dodatkowo w pomieszczeniu znajduje się miejsce, w którym można organizować urodziny dziecka. Dobra zabawa gwarantowana!

grupa osób startujących w biegu ulicznym, w tle meta, budynek PWSIiP

Mistrzostwa odbędą się w niedzielę 5 września, na dwóch dystansach: 5 km (bez atestu) i 10 km (atest PZLA). W biegu na krótszym dystansie mogą brać udział wszyscy, całe rodziny, a osoby niepełnoletnie za zgodą opiekunów prawnych. W biegu na dystansie 10 km mogą brać udział osoby powyżej 18 roku życia. Trasa będzie prowadziła ulicami Akademicką i Spokojną.

zawodnicy turnieju tenisa ziemnego na kortach tenisowych, z pucharami i rakietami w dłoniach
Aktywnie spędzony czas w miłej i przyjaznej atmosferze turnieju, mecze rozgrywane w duchu fair play- tak właśnie minęła ostatnia niedziela wakacji na kortach przy ulicy Zjazd. Zwycięską parą MOSiR Łomża Cup o puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży została Aleksandra Durzyńska i Wiktor Kosowski! Turniej rozgrywany był pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża.

plakat promujący turniej piłkarski
W najbliższy weekend 28-29 sierpnia na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd odbędzie się turniej piłkarski "Łomża Cup". Do naszego miasta zawitają kluby z całego regionu z roczników 2010-2014. Gospodarzem zawodów jest Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy, a sponsorem głównym PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  13

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  101

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz