• slider3.jpg
 • slider2.jpg
 • slider1.jpg
 • hostel_1000px.jpg
 • parkwodny_1000px.jpg
 • stadion_1000px.jpg
 • lodowisko_1000px.jpg

zdjęcie przedstawiające lodowisko Biały Orlik przy ul. Katyńskiej

AKTUALIZACJA 6.12.2021: Z powodu awarii systemu chłodniczego zaplanowane na 6 grudnia otwarcie lodowiska Biały Orlik przy ul. Katyńskiej przesunięte zostało do czasu zakończenia prac naprawczych. O terminie otwarcia poinformujemy wkrótce!

Ustawiony do obiektywu plecami w pierwszym planie widoczny Dyrektor MOSiR Łomża, na drugim planie około 60 dziewcząt w strojach sportowych. Zdjęcie wykonane na hali sportowej.

Sześćdziesiąt dziewcząt, sześć drużyn, piętnaście spotkań oraz niezliczona ilość bramek i piłkarskich emocji! Tak w liczbach można podsumować zakończony już Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej MOSiR Łomża, który miał miejsce w niedzielę 05 grudnia 2021!

Zdjęcie przedstawiające prace modernizacyjne nawierzchni podkładowej boiska

W kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ulicy Katyńskiej trwają prace modernizacyjne nawierzchni syntetycznej boiska piłkarskiego. Aktualnie kładziona jest warstwa ekologicznego i wytrzymałego podkładu Shock Pad, który zapewni doskonałą amortyzację. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotowuje także podłoże boiska wielofunkcyjnego do otwarcia lodowiska „Biały Orlik”. Obecnie rozkładany jest system orurowania chłodniczego.

Zdjęcie przedstawiające grupę mężczyzn - zawodników na murawie stadionu

Narodowe Święto Niepodległości jest upamiętnieniem 11 listopada 1918 roku, kiedy to Polska po 123 latach niewoli odrodziła się jako niepodległy kraj. Z tej okazji na murawie Stadionu Miejskiego w Łomży rozegrane zostało towarzyskie spotkanie, w którym po przeciwnych stronach boiska stanęli reprezentanci Miasta Łomża oraz żołnierze 18 Łomżyńskiego Pułku Logistycznego.

Na pierwszym planie dwa zespoły ustawione w dwóch szeregach, jeden klęczy drugi stoi. Przed zawodnikami na ziemi stoją dwa puchary i medale, w tle budynek szkołu.

30 piłkarskich pasjonatów, niemal 100 minut spędzonych na Orliku w Łomży i Ostrołęce, 13 bramek i niezliczona ilość emocji! Takimi liczbami można podsumować dwumecz, który został rozegrany w ramach Międzywojewódzkiego Meczu Mistrzów pomiędzy mistrzem jesieni Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża i mistrzem Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Ostrołęce.

Grafika ze zdjęciami drużyn i Godłem Polskizapraszająca do udziału w meczu piłki nożnej

Świętuj z nami Dzień Niepodległości! Miasto Łomża, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży oraz 18. Łomżyński Pułk Logistyczny serdecznie zapraszają na mecz piłki nożnej, który rozpocznie się o godzinie 14.00 w czwartek 11 listopada na Stadionie Miejskim przy ulicy Zjazd. Tego dnia na murawie zobaczymy radnych, urzędników i pracowników samorządowych, którzy zmierzą się z żołnierzami 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego.

Grafika z logo MOSiR Łomża

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje o grafiku funkcjonowania obiektów w dniach świątecznych przypadających w niedzielę 1 listopada i w czwartek 11 listopada:

 • Hostel, ul. Zjazd- czynny
 • Park Wodny, ul. Wyszyńskiego- nieczynny
 • Pływalnia, ul. Niemcewicza- nieczynna
 • Boisko Orlik, ul. Katyńska- nieczynne od 15 października na czas prac modernizacyjnych
 • Stadion Miejski, ul. Zjazd- nieczynny
 • Korty tenisowe, ul. Zjazd- nieczynne, zapraszamy w sezonie 2022
 • Port Łomża, ul. Żydowska- nieczynny, zapraszamy w przyszłym sezonie

Na zdjęciu widocznych dwóch zawodników, jeden przy piłce mija drugiego i biegnie w kierunku fotografa.

Miejska Liga Piłki Nożnej MOSiR Łomża to amatorskie rozgrywki zrzeszające blisko 500 zawodników, którzy z pasji do sportu cyklicznie biorą udział w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Przed nami ostatnia już kolejka obecnie trwającej rundy jesiennej, w związku z czym czas na krótkie podsumowanie rozegranych dotychczas spotkań!

Na zdjęciu robionym w recepcji, frontem do obiektywu stoi grupa studentek w różowych mundurkach, po lewej stoi Dyrektor MOSiR Łomża, po prawej kierownik obiektu i jeden z ratowników. W tle wejście na strefę basenową.

Blisko 20 studentek I roku Kosmetologii na Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, w ramach przedmiotu "Podstawy SPA & Wellness" prowadzonego przez mgr Agatę Butrynowicz, miało okazję zgłębić sekrety Parku Wodnego.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  19

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  100

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz