• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

„Podstawówka na Fali H2O” to zawody pływackie dla uczniów szkół podstawowych. Od wielu lat goszczą w kalendarzu wydarzeń organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego. Podzielone są na trzy edycje odbywające się na jesieni, w okresie zimowym oraz na wiosnę. W związku z epidemią wirusa SARS-Co-2 podjęta została decyzja o zakończeniu zawodów sezonu 2019/20 na II edycji. Poznajmy zwycięzców!

Sezonowy basen odkryty wspólnie z dmuchanymi zjeżdżalniami dla dzieci ponownie zagoszczą przy Parku Wodnym. Letni Park Zabaw przy ulicy Wyszyńskiego otwarty będzie na zakończenie roku szkolnego- już w najbliższy piątek 26 czerwca. Ze względu na trwającą pandemię będzie funkcjonował na zmienionych zasadach.

Od poniedziałku 15 czerwca Park Wodny przy ulicy Wyszyńskiego w Łomży wznawia działalność w standardowych godzinach funkcjonowania. Aby skorzystać z obiektu trzeba będzie dostosować się do nowych, obowiązujących zasad.

Z powodu pandemii w marcu br. zamknięte zostały obiekty sportowo-rekreacyjne w kraju. Przyśpieszyło to decyzję Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży o przeprowadzeniu niezbędnych prac remontowo-konserwacyjnych w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego oraz na Pływalni przy ulicy Niemcewicza. Oznacza to brak przerwy technologicznej w funkcjonowaniu tych obiektów podczas wakacji.

Publicznie „odmrożenie” placów zabaw ogłosił Premier podczas konferencji w Dzień Matki. Administratorzy miejskich placów zabaw natychmiast rozpoczęli przygotowania do ich otwarcia.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów od soboty 30 maja na terenach obiektów sportowych obowiązują nowe zasady. Więcej osób będzie mogło korzystać z infrastruktury sportowo-rekreacyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Otwarte zostają place zabaw i siłownie zewnętrzne.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży jest jednostką organizacyjną Miasta Łomży. Utworzony został Uchwałą Rady Miejskiej w Łomży z dnia 27 maja 2009r. Dzisiaj mija 11 lat od powstania łomżyńskiego MOSiR!

18 maja rusza III etap nowej sportowej rzeczywistości, który zakłada otwarcie sal i hal. Z infrastruktury o charakterze otwartym od poniedziałku będzie mogło korzystać więcej osób niż dotychczas.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Łomży Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wydłuża godziny otwarcia kompleksu ORLIK 2012! Już od wtorku 5 maja boisko przy ulicy Katyńskiej będzie funkcjonować w zwiększonym zakresie godzin:

  • od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-22.00,
  • w soboty w godz. 10.00-22.00,
  • w niedziele w godz. 12.00-20.00.

W poniedziałek 4 maja otwarte już będą obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży: boisko ze sztuczną nawierzchnią i korty tenisowe przy ul. Zjazd oraz boisko Orlik przy ul. Katyńskiej. Będziemy także mogli popływać rowerem wodnym lub kajakiem, który wypożyczymy w Porcie Łomża przy ul. Żydowskiej. Wszystko to na nowych zasadach i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam plany - zamknięte są obiekty sportowo- rekreacyjne, kluby fitness i szkoły tańca. Ale nic straconego! Jeśli wraz z nadejściem wiosny chcielibyście rozruszać swoje ciało to zapraszamy na bezpłatne zajęcia online „Aktywnie z MOSiR Łomża”! Wykorzystajmy ten czas na zadbanie o siebie, o swoje zdrowie i kondycję poprzez różnorodne ćwiczenia, nie wymagające żadnych dodatkowych przyrządów.

Do lasu i parku wejdziemy w celach rekreacyjnych, a młodzież powyżej 13. roku życia będzie mogła poruszać się bez opieki osoby dorosłej. Rząd podejmuje ostrożne działania, których celem jest powrót do normalności. Proces ten będzie podzielony na cztery etapy - tak, aby zachować maksimum bezpieczeństwa.

Planowana przerwa technologiczna w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego oraz na Pływalni przy ulicy Niemcewicza odbywa się raz w roku. Wyłączenie obiektów i przeprowadzenie ich konserwacji nie jest możliwe do wykonania w normalnym trybie pracy, więc czynności te co roku miały miejsce w okresie około wakacyjnym. W tym roku, aby zapewnić mieszkańcom Łomży i okolic możliwość jak najszybszego korzystania z pływalni po ustaniu obowiązujących restrykcji w związku z pandemią, MOSiR już teraz wykorzystuje ten czas i wykonuje szereg prac związanych z polepszeniem jakości i komfortu usług dla klientów basenu.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  13

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.