• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka? Zadbaj o zdrowie i relaks swoich bliskich i kup voucher prezentowy do Parku Wodnego ze Strefą SPA! Dodatkowo we wtorek 21 stycznia MOSiR zaprasza Seniorów do Parku Wodnego na bezpłatne zajęcia w wodzie pod okiem doświadczonego instruktora!

II Bieg z Sercem WOŚP Łomża zgromadził 130 zawodników i licznych kibiców dopingujących swoich bliskich. W tym dniu nie chodziło jednak o wygraną, ale o samą chęć pomocy. Każdy uczestnik biegu wrzucił do puszki WOŚP minimum 20zł. W sumie dzięki biegowi organizowanemu przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży do puszki trafiło 2775zł! W tym roku Orkiestra przeznaczy pieniądze na zakup sprzętu medycznego ratującego życie dzieci na salach operacyjnych.

We wtorek 7 stycznia ruszają zapisy na ferie na Lodowisku „Biały Orlik”, półkolonie w wodzie i zajęcia kreatywne w Parku Wodnym! Podczas zimowego wypoczynku łomżyński MOSiR zapewnia moc atrakcji i dobrą zabawę. Do wyboru są dwa terminy 5-dniowych turnusów: 20-24 stycznia lub 27-31 stycznia.

Organizatorem II Biegu WOŚP Łomża „Biegamy z sercem” jest Sztab WOŚP Łomża i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Celem 28. Finału jest zebranie środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. W tym roku Orkiestra skupiać się będzie przede wszystkim na takich dziedzinach medyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia. W biegu może wziąć udział każdy- jest to bieg bez pomiaru czasu, dystans jest symboliczny- liczy się udział i chęć pomocy!

Wszystkim mieszkańcom Łomży i okolic
życzymy wielu sukcesów, odważnych marzeń,
mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyślności.
Aby każdy dzień nadchodzącego Nowego 2020 Roku
dostarczał sportowych emocji, energii 
i optymizmu do realizacji nowych wyzwań...


życzy Andrzej Modzelewski - Dyrektor MOSiR w Łomży wraz z pracownikami

Zarys projektu pn. „Łomża – Miasto w którym żyję i pracuję” po ocenie merytorycznej znalazł się na liście rankingowej i zakwalifikował do II etapu konkursu „Rozwój Lokalny”, organizowanego przez Departament Programów Pomocowych Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, w ramach wsparcia z Funduszy Norweskich. Pozwoli to na przygotowanie i złożenie konkretnego wniosku na zadanie, w którym można otrzymać nawet 100 proc. dofinansowania na wykup gruntów i budowę kolejnego etapu nadnarwiańskich bulwarów wraz z plażą miejską.

Blisko 80 dziewcząt z Białegostoku, Sokółki, Wyszkowa, Piątnicy oraz Łomży rywalizowało w Świątecznym Turnieju Piłkarskim dla Dziewcząt, który rozgrywany był na Hali Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku 14.12.2019 r.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,

spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze

oraz mnóstwa prezentów,

a w nadchodzącym Nowym Roku

wielu sukcesów i spełnienia marzeń

oraz pozytywnych sportowych emocji

życzy

Andrzej Modzelewski- Dyrektor MOSiR w Łomży wraz z pracownikami

Dzięki staraniom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży już od wtorku amatorzy ślizgania na łyżwach mogą cieszyć się zimową atrakcją. W dniu dzisiejszym 10 grudnia o godzinie 14.35 rusza bowiem sezon 2019/20 na Lodowisku "Biały Orlik" przy ulicy Katyńskiej 3 w Łomży! W środę wszyscy, którzy pojawią się na lodowisku otrzymają ciepłą herbatę, a najmłodsi mogą liczyć na słodką niespodziankę! W nauce i bezpieczeństwie jazdy pomogą „pingwiny", kaski i kamizelki od Kinder Pingui. Jak co roku wypożyczalnia dysponować będzie łyżwami oraz sprzętem do ostrzenia łyżew.

Jak co roku w sezonie zimowym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wychodzi naprzeciw potrzebom lokalnej „piłkarskiej” społeczności. W niedzielne popołudnie ruszyła kolejna już edycja Halowej Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża 2019/2020. Na parkiecie hali imienia Olimpijczyków Polskich rozegrane zostało osiem spotkań w ramach I i II ligi.

Wodny tor przeszkód to wyzwanie dla każdego pływaka! Tor czekał na entuzjastów wodnych zabaw już od godzin porannych w piątek 6 grudnia na Pływalni przy ulicy Niemcewicza. Dodatkowo w  godzinach popołudniowych instruktor MOSiR przeprowadził na nim konkurencje sprawnościowe, które sprawiły radość uczestnikom. Młodsze dzieci miały okazję uczestniczyć w dekorowaniu świątecznych pierniczków w sali zabaw MOSiRek na I piętrze Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego. Chociaż wypieki można było wziąć do domu i powiesić na choince, największą przyjemność sprawiła dzieciom ich degustacja. Aromat korzennych ciasteczek z cynamonem unosił się jeszcze długo w powietrzu…

Zwycięstwem drużyny łomżyńskich Przedsiębiorców zakończył się mikołajkowy charytatywny turniej poświęcony zbiórce pieniężnej na rzecz hm. Wiesława Domańskiego. Całość zebranych środków zostanie przeznaczona na jego leczenie i rehabilitację. W turnieju wzięło udział 5 drużyn. Podczas imprezy odbyły się także licytacje, kiermasz bombek choinkowych oraz słodkich i słonych wypieków.

O tym, że sport łączy ludzi wiedzą niemal wszyscy, bogaty i biedny, prawnik i brukarz. Na boisku tytuły, osiągnięcia i funkcja zawodowa tracą znaczenie. Wszyscy są równi, wszyscy uprawiają sport, który towarzyszył im przez cały okres dzieciństwa, dorastania aż do dorosłości.

Jantar Cup 2019 odbył się w niedzielę 24 listopada w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Osiem drużyn rywalizowało w turnieju piłki nożnej dziewcząt  dla roczników 2008 i młodszych. Rywalizację wygrała Mazovia Grodzisk Mazowiecki, dziewczyny z MOSiR Łomża zajęły drugie miejsce, a Gospodarze uplasowali się na trzecim stopniu podium.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  141

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.