• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Z powodu ograniczeń wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 14 stycznia 2021r. obiekty

  • Park Wodny przy ulicy Wyszyńskiego 15,
  • Pływalnia Miejska przy ul. Niemcewicza 17a,

będą nieczynne do dnia 31 stycznia 2021 roku.

W związku z narodową kwarantanną Lodowisko "Biały Orlik" przy ulicy Katyńskiej do dnia 31 stycznia 2021 będzie dostępne wyłącznie na potrzeby zajęć sportowych dla klubów i stowarzyszeń prowadzonych przez polskie związki sportowe. W tym terminie obiekt nie będzie czynny dla klientów indywidualnych.

6,6 tysiąca osób wzięło czynny udział w edycji Budżetu Obywatelskiego na rok 2021! Miło nam poinformować, że aż trzy zadania będą realizowane na obiektach administrowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Drużyna dziewcząt MOSiR Łomża

 „Zostałeś powołany do kadry”- za tym jednym zdaniem kryją się marzenia, ciężka praca i wiele wyrzeczeń, bo w końcu który zawodnik nie chciałby grać z orzełkiem na piersi? Jednak, aby ziścił się ten sen na jawie, oprócz chęci trzeba nieustannie przeć do przodu, szlifować swoje umiejętności i na początku wywalczyć sobie miejsce w kadrze województwa.

Już w czwartek 10 grudnia rusza lodowisko „Biały Orlik” przy ulicy Katyńskiej w Łomży! Jak co roku wypożyczalnia dysponować będzie pingwinkami do nauki jazdy dla najmłodszych, łyżwami oraz sprzętem do ostrzenia łyżew.

Akcja #WeźWolneOdRaka ruszyła 1 października 2020 r. Jej inicjatorem jest Fundacja L. Kampania informacyjno-społeczna ma na celu propagowanie regularnego wykonywania badań profilaktycznych zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Do akcji pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża włączył się także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Poniedziałkowym spotkaniem rewanżowym rozegranym 9 listopada przeciw ekipie Ekosport Białystok nasze dziewczęta z drużyny MOSiR Łomża zakończyły rozgrywki ligowe C1 trampkarz 2020/21. Ostatnie spotkanie sezonu to wysoka wygrana Łomżynianek. Wraz z końcowym gwizdkiem sędziego na tablicy wyników widniało 4:0, co pozwoliło drużynie prowadzonej przez duet trenerski Modzelewski, Nadolny, na sięgnięcie po kolejne trzy punkty.

W związku ze zmieniającymi się Rozporządzeniami Rady Ministrów oraz wytycznymi związanymi z epidemią, Park Wodny przy ulicy Wyszyńskiego oraz Pływalnia przy ulicy Niemcewicza w Łomży zmieniają godziny funkcjonowania.

Na czwartkowej konferencji Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki poinformował o obostrzeniach w związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem. Nowe przepisy pozwalają na otwarcie łomżyńskiej Pływalni i Parku Wodnego, ale pod pewnymi warunkami. 

Choć emocje już opadły to raz jeszcze wracamy do zawodów rozgranych w ramach "Moje Małe Mistrzostwa 2020"! Niech poniższa fotorelacja przeniesie nas z powrotem na Stadion Miejski w Łomży!

Już w czwartek 8 października o godz.11.00 Moje Małe Mistrzostwa 2020 zawitają na łomżyński Stadion Miejski przy ulicy Zjazd! To już siódma edycja wydarzenia.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  -1

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  -1

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.