• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Już od godziny 8-ej rano w niedzielę 18 lutego w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego gromadzili się uczestnicy organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zawodów pływackich dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Impreza zintegrowała blisko 180 zawodników i pełną widownię kibiców!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zmienia dotychczasową siedzibę i przenosi swoje biura z budynku hostelu do budynku stadionu miejskiego, adaptując w ten sposób niewykorzystane do tej pory pomieszczenia, a jednocześnie uwalniając pomieszczenia, które posłużą do celów hotelowych.

W turnieju udział może wziąć maksymalnie osiem 12-osobowych drużyn męskich, żeńskich lub mieszanych. Warunkiem uczestnictwa jest ukończony 16 rok życia. Zapraszamy również kibiców - zapewniamy sportową atmosferę i dobrą zabawę! Emocje gwarantowane!

Strefa SPA w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego budzi ogromne zainteresowanie mieszkańców Łomży oraz turystów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił rozbudować Strefę SPA i poszerzyć ją o dodatkową saunę suchą, która będzie dostępna dla wszystkich odwiedzających Park Wodny już od 14 lutego!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wprowadza kolejne udogodnienia dla klientów korzystających ze Strefy SPA w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego. Strefa SPA to gwarancja relaksu oraz uzupełnienie energii życiowej, zapewnia dostęp do takich atrakcji jak grota solna, tężnia solankowa, sauna mokra i sucha a także wanna jacuzzi.

W dniach 24-25 lutego w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 odbędzie się szkolenie z kraula metodą Total Immersion organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Mimo, że pływanie jest podstawową umiejętnością życiową, tradycyjne metody trenerskie uczyniły je skomplikowanym, nauczając niezręcznego, męczącego stylu. Total Immersion pomoże każdemu opanować płynny, piękny i ekonomiczny styl, przynosząc rezultaty o wiele szybciej niż metody tradycyjne.

W niedzielę 18 lutego 2018 r. w Parku Wodnym odbędą się zawody pływackie organizowane dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i klas gimnazjalnych pod nazwą: "Otwarte Zawody Pływackie klas gimnazjalnych i Szkół Średnich 2017/2018 - II edycja" oraz zawody dla uczniów szkół podstawowych pod nazwą: „Podstawówka na fali H2O 2017/2018 - II edycja”.

Statystyki wskazują, że w Polsce na Facebooku zalogowanych jest ponad 12 milionów użytkowników. Od jakiegoś czasu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży posiada swój fanpage na tym portalu. Jest to cenne i obecnie najszybsze źródło informacji na temat wszystkich naszych obiektów, promocji, wydarzeń i imprez sportowych, które organizujemy.

- Chcielibyśmy bardzo podziękować MOSiR Łomża za pomoc w organizacji obozu. Spędziliśmy super tydzień korzystając z obiektów sportowych udostępnionych dla naszych młodych zawodników - mówi Łukasz Mateńka, trener Akademii Piłkarskiej Wilki- Gratulujemy wszystkim zawodnikom wytrwałości i zaangażowania!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  86

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.