• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W miniony weekend dziewczęta z drużyny MOSiR Łomża miały okazję zagrać w pierwszym turnieju eliminacyjnym rozgrywek PZPN im. I. Półtorak, w którym wzięły udział reprezentacje Podlaskiego ZPN, Pomorskiego ZPN, Warmińsko-Mazurskiego ZPN oraz Kujawsko Pomorskiego ZPN.

Po raz XX w Łomży odbyły się Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły. Wzięło w nich udział blisko 400 dzieci z kraju i zagranicy! W przeciągu trzech dni młodzi sportowcy mieli okazję rywalizować m.in. w zawodach lekkoatletycznych oraz w zawodach pływackich na obiektach sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży!

Już w piątek 25 września na terenach Parku Jana Pawła II od strony Parku Wodnego odbędzie się pierwszy Łomżyński Piknik Integracyjny Osób z Niepełnosprawnością "Bądźmy Razem, JA i TY". Organizatorem jest Łomżyńska Społeczna Rada ds. Osób z Niepełnosprawnością oraz Urząd Miejski w Łomży przy współpracy z Fundacją "JA i TY" oraz Stowarzyszeniem Da Się. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży jest partnerem wydarzenia.

W najbliższy piątek 25 września rozpoczynają się w Łomży już po raz 20. Igrzyska Polonijne im. Jana Stypuły. Organizatorem tej międzynarodowej imprezy jest łomżyński oddział Stowarzyszenia "Wspólnota Polska". Przed nami emocjonujący weekend pełen sportowej rywalizacji: lekkoatletyka, pływanie, szachy, zapasy, siatkówka, koszykówka, strzelectwo, tenis stołowy oraz piłka nożna!

 Już w najbliższy wtorek 22.09.2020r. drużyna dziewcząt MOSiR Łomża rozegra swój pierwszy ligowy mecz sezonu 2020/21. Podopieczne Andrzeja Modzelewskiego i Artura Nadolnego zmierzą się z GKS Forty Piątnica na boisku przy ulicy Zjazd 18.

W czwartek 17 września o godzinie 15:00 zainaugurowana zostanie XXVI edycja Czwartków Lekkoatletycznych! Jesienna edycja LA 2020, odbywać się będzie na Stadionie Miejskim MOSiR przy ulicy Zjazd 18. Organizatorem jest Miasto Łomża i Podlaskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Łomży.

Z powodu pandemii w marcu br. zamknięte zostały obiekty sportowo-rekreacyjne w kraju. Przyśpieszyło to decyzję Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży o przeprowadzeniu niezbędnych prac remontowo-konserwacyjnych w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego oraz na Pływalni przy ulicy Niemcewicza. Obecnie oba obiekty funkcjonują w standardowych godzinach i czekają na amatorów pływania.

W ramach "Wielkiej trasy śniadaniowej Radia ZET" po Polsce we wtorek, 15 września, dziennikarze ogólnopolskiej rozgłośni odwiedzą mieszkańców Łomży! W tym roku trasa zbiega się z obchodami jubileuszu stacji, która świętuje okrągłe 30. urodziny. Ekipa Radia Zet wraz z foodtruckiem staną we wtorek na parkingu Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego! Śniadania serwowane będą za darmo.

Akademia Piłki Nożnej Łomża, której zadaniem jest wyławianie młodych łomżyńskich talentów, od kilku tygodni prężnie funkcjonuje. Jak przekazuje trener Sławomir Stanisławski- każdy chętny może zjawić się na treningu i spróbować swoich sił w rywalizacji z najzdolniejszymi zawodnikami!

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza na stand-upowy wieczór w łomżyńskim Porcie. Swoje żarty na łomżyńskiej publiczności przetestuje trzech komików: Filip van der Brym, Michał Kutek i Mieszko Minkiewicz. Dobra zabawa gwarantowana! 12 września – 19:00 – Bulwary nad Narwią przy ulicy Katyńskiej.
Wstęp wolny. Tylko weźcie ze sobą maseczki…

6 września na kompleksie sportowym "Moje Boisko Orlik 2012" znajdującym się w Łomży, przy ul. Katyńskiej 3 rozegrane zostały ostatnie spotkania w ramach X sezonu Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża. Swoją gablotę o kolejne mistrzowskie trofeum wzbogaciła drużyna z Jeziorka czyli KS Biel Sonarol Jeziorko.

W piłkę nożną mogą grać nie tylko chłopcy. Fakt ten zdaje się potwierdzać nie tylko ciągle rosnące grono piłkarek w naszym kraju i regionie, ale również ilość fanów tego najpopularniejszego na świecie sportu. 

Spotkanie odbyło się 2 września w Domku Pastora. O godzinie 12-tej podpisany został list intencyjny między Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży a Komendą Wojewódzką Policji w Białymstoku w sprawie deklaracji współpracy przy realizacji programu #niezaWODNYratownik. Inicjatywa dotyczy przeciwdziałaniu utonięciom na terenie województwa podlaskiego. 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  33

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  27

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.