• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Andrzej Modzelewski - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży

 

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży (MOSiR) jest jednostką organizacyjną Miasta Łomży, funkcjonującą w formie jednostki budżetowej. Utworzony został Uchwałą Nr 321/XLIV/09 Rady Miejskiej w Łomży z dnia 27 maja 2009r. w sprawie utworzenia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży i nadania statutu.

 

Misja, cele i zadania MOSiR w Łomży:

 

Misją Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży jest zaspokajanie potrzeb społeczeństwa w dziedzinie szeroko pojętej rekreacji ruchowej i sportu.

 


Celem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji jest:

 

1. Skuteczna realizacja założonych działań.

2. Aktywna współpraca z organizacjami, klubami oraz z podmiotami zewnętrznymi.

3. Wzrost satysfakcji klienta poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie.

4. Rozwój infrastruktury sportowej w mieście zgodnie z zapotrzebowaniem społecznym.

5. Optymalizacja kosztów funkcjonowania.

 

 

Zadania Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wykonywane są na podstawie niżej wymienionych dokumentów:

 

1. Statut MOSiR

2. Regulamin Organizacyjny

3. Plany Finansowe

 

Działalność MOSiR obejmuje w szczególności zadania o charakterze użyteczności publicznej w drodze świadczenia usług powszechnie dostępnych, co przesądza o służebnej roli ośrodka, którego działania nie są nastawione na zysk.

 

 

_________________________________________________________

 

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA DANYCH OSOBOWYCH

 

Szanowni Państwo!

 

W związku z wejściem od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane, jako RODO) chcielibyśmy poinformować Państwa o przetwarzaniu danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziecie podstawowe informacje na ten temat.

 

 

1. Administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L Nr 119, str. 1) jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży z siedzibą: ul. Zjazd 18, 18 – 400 Łomża, Tel./fax: 86 215 06 05, adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych (zwanym dalej IOD); dane kontaktowe do IOD: tel. 604 114 148, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

3. Celem przetwarzania danych jest prowadzenie statutowej działalności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży (m.in.: organizacja imprez i wydarzeń sportowych i rekreacyjnych, współpraca z klubami, stowarzyszeniami, organizacjami i innymi podmiotami, świadczącymi usługi niezbędne do funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, itp.)

 

4. Dane gromadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani żadnej organizacji międzynarodowej.

 

5. Dane gromadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, mogą być przekazywane podmiotom wykonującym obowiązki kontrolne lub nadzorcze wynikające z przepisów prawa, a także podmiotom współpracującym z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży, w ramach zawartych umów, z zastrzeżeniem stosowania ww. rozporządzenia przez te podmioty.

 

6. Dane gromadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, będą przechowywane, w zależności od rodzaju danych, zgodnie z terminami wskazanymi w odpowiednich przepisach lub do czasu żądania usunięcia danych.

 

7. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, że przysługuje Państwu prawo dostępu do Państwa danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych do innego administratora.

 

8. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, że przysługuje Państwu prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie Państwa danych w dowolnym momencie.

 

9. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży informuje, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem Państwa danych niezgodnie z celem ich przetwarzania.

 

10. Podanie danych osobowych może być wymogiem podjęcia współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży (np.: udziału w wydarzeniach organizowanych przez jednostkę).

 

 

UWAGA

 

Dbając o Państwa prywatność nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Wasze dane osobowe, które do dnia wejścia w życie ww. rozporządzenia, trafiły do nas, jako do administratora, są u nas bezpieczne, a zgodę na ich przetwarzanie możecie Państwo wycofać w każdej chwili, wysyłając na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informację o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych.

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  4

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.