• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

Dzień Dziecka, który odbył się wczoraj na kompleksie "Moje boisko - Orlik 2012" przy ul. Katyńskiej w Łomży, przepełniony był radością i dobrą zabawą. Nie brakowało również sportowej rywalizacji.

Urząd Miejski we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Zakładem Gospodarowania Odpadami Sp. z.o.o. w Łomży, przygotowali w tym szczególnym dniu szereg atrakcji.

Na najmłodszych mieszkańców oraz dzieci przybyłych spoza miasta czekał Letni Park Zabaw, a w nim zabawa na darmowych dmuchańcach – które jak zwykle cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uśmiech na twarzach wywołały pyszne darmowe lody oraz drobne upominki dla każdego uczestnika - kredki, baloniki i czapeczki, które rozdawali pracownicy Urzędu Miejskiego.

Jedną z atrakcji Miejskiego Dnia Dziecka była akcja "Ekologia za sadzonkę", którą przygotował Zakład Gospodarowania Odpadami. W ramach tej inicjatywy rodzice z dziećmi, którzy przynieśli minimum 3 kg makulatury lub 10 plastikowych butelek, otrzymali sadzonki kwiatów.

Główny punktem programu był mecz rozegrany pomiędzy Samorządowcami i 14-latkami z Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Rywalizacja rozpoczęła się o godz. 14.30 i przyniosła graczom wiele emocji. Spotkanie skończyło się wynikiem 8:5 dla urzędników, ale nie o to chodziło. Najważniejsza była wspólna zabawa i integracja pomiędzy doświadczonymi graczami a rozpoczynającymi swoją piłkarską drogę Młodzikami. Poniżej przedstawiamy składy obu drużyn oraz zdobyte w meczu bramki.

 

Skład drużyny samorządowców:

Mariusz Chrzanowski, Andrzej Modzelewski, Marek Olbryś, Łukasz Kacprowski, Zbigniew Rańczuch, Grzegorz Daniluk, Marcin Sawko, Andrzej Stypułkowski, Robert Lesicki, Sławomir Dymko, Karol Dzbeński, Arkadiusz Jabłoński, Karol Łupiński, Daniel Oliva, Grzegorz Zawada

Strzelcy bramek: Mariusz Chrzanowski (5), Andrzej Modzelewski (1), Marcin Sawko (1), Karol Łupiński (1)

Skład drużyny Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego:
Wiktor Korotkiewicz, Hubert Sierzputowski, Radosław Borawski, Patryk Hil, Oliwier Świderski, Jakub Listowski, Jakub Szerszniew, Jan Jakacki, Przemysław Jadacki, Olaf Łukasik, Filip Tyborowski, Igor Niedźwiedź

 

Strzelcy bramek: Wiktor Korotkiewicz (1), Patryk Hil (2), Radosław Borawski (1), Oliwier Świderski (1)

 

Dzień Dziecka upłynął więc w atmosferze radości i zdrowej rywalizacji oraz był doskonałą okazją do spędzenia wspólnego czasu z rodziną. Cieszę się, że tak wielu rodziców przyszło ze swoimi pociechami, aby razem z nami świętować ten szczególny dzień. Radość na twarzach najmłodszych jest bezcenna, to właśnie z tego powodu warto organizować takie wydarzenia – powiedział Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  1

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  24

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz