• slider3.jpg
 • slider2.jpg
 • slider1.jpg
 • hostel_1000px.jpg
 • parkwodny_1000px.jpg
 • stadion_1000px.jpg
 • lodowisko_1000px.jpg

Zapraszamy w sezonie 2021!

 

Lokalizacja:

ul. Żydowska 10

18-400 Łomża

 

Kontakt:

Tel: 48 784 001 446

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

__________________________________

 

Pole namiotowe Portu Łomża położone jest przy międzynarodowej trasie Warszawa-Augustów-Litwa-Łotwa-Estonia (E-61) w północno-wschodniej Polsce w miejscowości Łomża w woj. podlaskim.Tu na miejscu turyści mogą skorzystać z zaplecza i infrastruktury takiej jak: bezpieczna przystań, skorzystać z sanitariatów natrysków, zatankować wodę, doładować akumulatory, dokonać drobnych napraw itp.

 

Położenie w niewielkiej odległości od Starego Miasta, muzeów, placówek gastronomii i wielu sklepów stanowi olbrzymią atrakcyjność jego położenia. Port Łomża i jego pole campingowe zachęca do pozostania na dłużej, a przyległe tereny rekreacyjne z siłownią zewnętrzną, placem zabaw dla dzieci, ścieżką rowerową i spacerową spełniają dogodne warunki aktywnego wypoczynku. 

 

Zasady funkcjonowania Pola Campingowego COVID - 19

 

Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny wskazali wytyczne, którymi należy kierować się korzystając z pola Campingowego oraz namiotowego. Celem jest zwiększenie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia korzystających z obiektu, poprzez minimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Wszelkie informacje na temat wytycznych znaleźć można na stronie www.gov.pl w zakładce dla branż - “Campingi”

 

WAŻNE: W związku z COVID -19 prosimy Gości, aby w miarę możliwości zgłaszać przyjazd wcześniej, kontaktując się z campingiem telefonicznie:
784 001 446, lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 1. Przy wjeździe na Kemping umieszczono informację o maksymalnej liczbie gości ,mogących jednocześnie przebywać w obiekcie tj.
  – na polu caravaningowym – 10 miejsc postojowych
  – na polu namiotowym – 2 miejsca na rozbicie

 2. W recepcji może przebywać tylko 1 osoba.

 3. W recepcji Kempingu umieszczone są informacje o zasadach zachowania higieny na Campingu w czasie epidemii.

 4. Rejestracja/i pełny meldunek obejmuje WSZYSTKICH Gości przyjeżdzających na Kemping w tym dzieci. Takie rozwiązanie jest wprowadzone po to, aby w razie infekcji możliwe było szybkie odnalezienie Gościa przebywającego w danym czasie na Campingu.

 5. Przyjazd oraz pobyt w ramach 1 stanowiska / domku/ obejmuje jedynie członków rodziny zamieszkujących jedno gospodarstwo domowe.

 6. Na recepcji oraz w pomieszczeniach sanitarno-higienicznych, wywieszono instrukcje dot. mycia rąk, instrukcje dezynfekcji rąk, zakładania i zdejmowania maseczki.

 7. Zakazuje się organizacji wydarzeń dla większych grup oraz organizowania na Campingu przez turystów spotkań i imprez towarzyskich w większych grupach do czasu obowiązującego w tym zakresie ograniczenia.

 8. Dezynfekcja w obiektach sanitarno-higienicznych przeprowadzana jest na bieżąco.

 9. Ograniczenie liczby osób przebywających w sanitariatach: rekomenduje się, aby liczba była zgodna z dystansem społecznym min. 2m.

 10. Jeśli Goście pozostają poza swoim wyznaczonym stanowiskiem obozowania, obowiązują ich zasady dotyczące odległości i zachowania w miejscu ogólnodostępnym w czasie epidemii. Jesli dystans społeczny nie może być zachowany- nalezy obowiązkowo zasłaniać nos i usta.

 11. Nie jest możliwe przyjmowanie i przechowywanie przez recepcję Campingu wszelkiego rodzaju depozytów.

 12. Na Campingu wyznaczono i przygotowano miejsce, w którym będzie można odizolować Gościa w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych.

 13. W recepcji oraz przy bramie wjazdowej na Camping umieszczone są numery telefonów do stacji sanitarno-epidemiologicznej, służb medycznych.

  W przypadku naruszeń Regulaminu Świadczenia Usług Campingu oraz zasad zachowania higieny oraz ogólnych zasad panujących w czasie trwania epidemii Gość zostanie natychmiast wydalony z Campingu bez zwrotu wniesionej opłaty. W przypadku niedostosowania się do nakazu opuszczenia Campingu zostanie wezwana policja.

 

Procedury postępowania w przypadku podejrzenia u Gościa zakażenia koronawirusem

 1. W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, gość nie zostanie przyjęty na teren obiektu.

 2. W przypadku zaobserwowania objawów choroby przez Gości na Kempingu prosimy o bezzwłoczne powiadomienie telefoniczne obsługi Campingu
  tel:784 001 446, stacji sanitarno-epidemiologicznej (numery kont.na plakatach) w przypadku nasilonych objawów nr 112.

 

Prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad na Campingu

 

 

Usługi pola namiotowego:

 • sanitariaty,
 • natryski,
 • miejsce na ognisko,
 • miejsca na caravany i przyczepy campingowe,
 • kajaki,
 • canoe

 

 

Cennik za korzystanie z pola namiotowego przy porcie rzecznym nad Narwią w Łomży

 

Lp

Wyszczególnienie

Jednostka miary

Cena brutto

1

Ustawienie namiotu

doba

10,00

2

Opłata za osobodobę

osobodoba

8,00

3

Podłączenie do prądu elektrycznego

doba

7,00

4

Ustawienie samochodu kempingowego (campera) lub przyczepy kempingowej

doba

15,00

5

Ustawienie motocykla

doba

5,00

6

Ustawienie samochodu osobowego

doba

7,00

7

Ustawienie samochodu dostawczego do 3,5 ton

doba

10,00

9

Ustawienie przyczepy transportowej

doba

5,00

10

Drewno na ognisko

0,1 m. sześć.

30,00

11

Opieka rezydencka – oprowadzanie na terenie miasta i okolic (Nowogród, Drozdowo, Strzelnica sportowa, Stadnina oni – Kisielnica, Muzea, Forty Piątnickie itp.) - bez opłat wejściowych, kosztów transportu, cen biletów i korzystania z atrakcji

8 godz

100,00

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  22

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.