• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Podlaski Związek Piłki Nożnej oficjalnie zawiadomił wszystkie drużyny o powołaniach na spotkania Kadry, które odbędą się w dniach 06-08.05.2022 w Cetniewie. Z naszego lokalnego klubu MOSiR Łomża powołania do pierwszej drużyny otrzymały trzy zawodniczki, a dwie kolejne znalazły się na liście rezerwowej!

 

Powołania otrzymały:
1. Konert Wiktoria
2. Popkowska Anna
3. Lubak Oliwia
---(Lista rezerwowa)---
4. Rupacz Julia
5. Chrzanowska Natalia
 

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, w tym sezonie Wojewódzkie Kadry rywalizujące w kategorii U-15(roczniki 2007 i 2008) rozegrają cztery turnieje makroregionalne, z których dwa rozgrywane zostaną jesienią, a kolejne dwa wiosną. Do naszego makroregionu przynależą drużyny z Warmińsko-Mazurskiego ZPN, Pomorskiego ZPN, Kujawsko-Pomorskiego ZPN oraz Podlaskiego ZPN. W czasie każdego z turniejów zespoły rywalizować będą ze sobą na zasadzie rozgrywek „każdy z każdym”.

 

Celem rozgrywek jest popularyzacja i upowszechnianie piłki nożnej kobiet w Polsce, podniesienie poziomu wyszkolenia zawodniczek, sportowa rywalizacja drużyn dziewcząt na terenie Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej i wyłonienie najlepszego Wojewódzkiego ZPN piłki kobiecej w Polsce w sezonie 2019/2020. Rozgrywki wojewódzkie prowadzą Komisje ds. Rozgrywek/Komisje ds. Piłkarstwa Kobiecego w danym ZPN, a półfinały oraz turniej finałowy prowadzone są przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN.

 

Wszystkim powołanym zawodniczkom gratulujemy!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz