• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Nie masz pomysłu na uatrakcyjnienie Wieczoru Andrzejkowego dla swojej pociechy? Chcesz zrobić dziecku niespodziankę na Mikołajki? Skorzystaj z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W przedsprzedaży dostępne są już vouchery na Magiczne Andrzejki 29 listopada i Bajeczne Mikołajki 6 grudnia w MOSiRku! W programie szereg atrakcji i moc zabawy!

BiegamBoLubię NOCĄ jest odpowiedzią na rosnącą liczbę biegających osób, które szukając możliwości treningu, biegają po zapadnięciu zmroku. Pomysł zrodził się w ramach współpracy Fundacji Wychowanie Przez Sport oraz kultowej rozgłośni – Radiowej Trójki. Spotkania odbywają w plenerze i przybierają formułę „miejskiego biegania po parkach i terenach zielonych”. Jak sama nazwa wskazuje – biegamy NOCĄ. Jeśli trenujecie po zmroku, nie lubicie samotności, chcecie czuć się bezpieczniej i biegać pod okiem profesjonalnych trenerów - serdecznie zapraszamy do wspólnego biegania w Łomży!

Za nami IX kolejka obecnego sezonu Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża 2019/20. Jubileuszowy sezon jest jak do tej pory jednym z najbardziej „rozstrzelanych” w historii istnienia ligi. 

Uczniowie szkół średnich już niebawem będą mogli zmierzyć się w pierwszej edycji 2019/2020 zawodów pływackich organizowanych corocznie przez łomżyński Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawody podzielone są na dwie edycje, które odbywają się na jesieni i w okresie wiosennym. Uczniowie rywalizować będą na dystansie 50 metrów w stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymują medale, natomiast zawodnik który zgromadzi największą liczbę punktów w całym cyklu zawodów tj. dwóch edycjach, zostanie uhonorowany nagrodą specjalną. Zawody odbędą się w sobotę 16 listopada na Pływalni MOSiR Łomża przy ulicy Niemcewicza. Oficjalne rozpoczęcie o godzinie 13.00!

Za zawodniczkami klubu MOSiR Łomża ciężki, lecz satysfakcjonujący miesiąc. Swoje rozgrywki grupowe zakończyła sekcja piłki nożnej Młodziczek, które do spotkań z Ekosport i Włókniarzem Białystok przystępowały jako drużyna do tej pory niepokonana. 

Podlaski Związek Piłki Nożnej oficjalnie zawiadomił wszystkie drużyny o powołaniach na spotkania Kadry, które odbędą się w dniach 21-23.10.2019 w Cetniewie. Z naszego lokalnego klubu MOSiR Łomża powołania do pierwszej drużyny otrzymały aż cztery zawodniczki, a dwie kolejne znalazły się na liście rezerwowej!

W czwartkowy poranek ponad 200 uczniów oraz blisko 40 zawodników zebrało się na Stadionie Miejskim w Łomży, by na sportowo uczcić Dzień Edukacji Narodowej. Wynikiem 4:3 zakończył się mecz piłkarski, w którym zmierzyli się Nauczyciele z przedstawicielami Samorządu.

W niedzielę 6 października punktualnie o 9.00 Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży Andrzej Modzelewski otworzył pierwszą z trzech edycji „Podstawówki na Fali H2O” w sezonie 2019/2020. W zawodach pływackich uczestniczyło ponad 160 uczniów szkół podstawowych! Jak zwykle nie zawiedli rodzice i bliscy, którzy licznie pojawili się na trybunach i głośno dopingowali zawodników. Zaproszenie przyjęła także Pani Poseł na Sejm RP Bernadeta Krynicka, która życzyła uczestnikom jak najlepszych wyników.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.