Turniej Eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet U-15, zostanie rozegrany w Łomży!
Już w sobotę 22 stycznia o godz. 12.00 na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży, rozegrana zostanie II faza Grupowa Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet w kategorii U-15!
Instagram
Youtube
Facebook
__BIP__
Miasto Łomża




















