• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Choć zimowa aura powróciła do nas jeszcze na chwilę ze śniegiem i obniżoną temperaturą, to sparing pomiędzy MOSiR Łomża a AP Jagiellonia Białystok rozpoczął się zgodnie z założeniami! Tempo gry, mnogość akcji i pasja dziewcząt nie pozwoliły zmarznąć nikomu, kto w to niedzielne popołudnie stawił się na boisku przy piątnickim Zespole Szkolno-Przedszkolnym!

 

Emocje towarzyszyły dziewczętom jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, gdyż dla czwórki z nich był to debiutancki mecz w barwach MOSiR Łomża! Mowa o Jurkowskiej Kindze, Klimaszewskiej Amelii, Chojnowskiej Wiktorii oraz Sitkowskiej Emilii, które na przełomie całego spotkania pokazały się z naprawdę dobrej strony!


 

Gdy sędzia rozpoczął spotkanie oba zespoły przystąpiły do gry wysokim pressingiem. Niemal bez przerwy zarówno Łomżynianki jak i Białostoczanki starały się wywierać presję na przeciwniczkach poprzez szybki doskok i podwajanie krycia. Z czasem jednak to Łomżynianki zaczęły mieć więcej z gry. Niezawodnym liderem środka pola ponownie okazała się Konert Wiktoria, która raz po raz z wysokości boiska dyrygowała poczynaniami koleżanek.


 

Pierwsza bramka padła w 10 minucie spotkania, kiedy to po przejęciu piłki przez Natalię Chrzanowską dziewczęta z MOSiR-u rozpoczęły kontrę. Zabielska Marcelina, Chojnowska Wiktoria i Rykaczewska Małgorzata pozwoliły sobie na rozegranie piłki na małej przestrzeni w środku boiska. Ciszewska zgrywa do lewego skrzydła, gdzie pokazała się Amelia Klimaszewska, rajd w okolice pola karnego, płaskie podanie do wychodzącej na czystą pozycję Wiktorii Konert, która perfekcyjnie finalizuje ten atak pozycyjny.

 

 

 

Podrażnione tym wynikiem zawodniczki Jagielloni przystąpiły do ataków, jednak szczelna linia obrony w składzie Chrzanowska Milena, Rutkowska Gabriela, Sitkowska Emilia oraz Chrzanowska Natalia raz za razem przerywały ich wypady, przy okazji rozpoczynając kontry w drugą stronę. Jedna z takich kontr przyniosła kolejną bramkę, po długim podaniu od naszej bramkarki Rupacz Juli, na lewym skrzydle piłkę „zgasiła” Jurkowska Kinga, która wypatrzyła na przedpolu wbiegającą koleżankę. Walka bark w bark o lepszą pozycję i na 2:0 strzela ponownie Wiktoria Konert!


 

Dogodne sytuacje tworzyły na skrzydłach Zabielska Marcelina i Bikowska Dominika, brakowało jednak skutecznej finalizacji. Zwycięsko z sytuacji 1 na 1, dwukrotnie wychodziła Rupacz Julia, która skutecznie broniła dostępu do własnej bramki. Choć na boisku działo się naprawdę wiele, to więcej bramek już nie padło i ze zwycięstwa cieszyć się mogły Łomżynianki. 

Raz jeszcze dziękujemy drużynie AP Jagiellonia Białystok za okazję do rozegrania wartościowego sparingu!Skład MOSiR Łomża: Rupacz Julia, Bikowska Dominika, Chrzanowska Natalia, Chrzanowska Milena, Ciszewska Dominika, Konert Wiktoria, Rykaczewska Małgorzata, Zabielska Marcelina, Jurkowska Kinga, Rutkowska Gabriela, Klimaszewska Amelia, Chojnowska Wiktoria, Sitkowska Emilia, Witkowska Laura.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PARK WODNY

NIECZYNNY

 

PŁYWALNIA

NIECZYNNA

 

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.