• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Sytuacja epidemiczna w Polsce pogarsza się. Rada Ministrów podjęła decyzję o wprowadzeniu rozszerzonych zasad bezpieczeństwa w całej Polsce. Zasady wprowadzone zostaną od soboty 20 marca i obowiązywać będą do 9 kwietnia. Dotyczą także obiektów sportowych oraz organizacji wydarzeń sportowo-rekreacyjnych.

 

Decyzje w sprawie obostrzeń rząd podjął wspólnie z ekspertami z dziedziny zdrowia publicznego, wirusologami i epidemiologami. Aby zmniejszyć tempo rozwoju COVID-19, zadecydowano o ograniczeniu mobilności społecznej, która jest kluczowa w walce z koronawirusem.

 

Od 20 marca do 9 kwietnia swoją działalność muszą zawiesić m.in. baseny za wyjątkiem basenów w podmiotach wykonujących działalność leczniczą i dla członków kadry narodowej oraz obiekty sportowe, które mogą działać wyłącznie na potrzeby sportu zawodowego i bez udziału publiczności.

 

Oznacza to, że od soboty 20 marca do 9 kwietnia włącznie nieczynne będą obiekty administrowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży:

  • Pływalnia, ul. Niemcewicza 17a,
  • Park Wodny, ul. Wyszyńskiego 15.

W związku z ograniczeniami związanymi z zakazem zgromadzeń zawieszone zostają wydarzenia sportowo-rekreacyjne zaplanowane w tym okresie przez Dział Organizacji Imprez i Marketingu.

W sprawie Stadionu Miejskiego prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30 pod numerem telefonu: tel. 784 033 965.

 

Trudna sytuacja związana z COVID-19 wymaga ograniczenia naszej aktywności społecznej. Wiele zależy od nas samych. Dbajmy o siebie i swoją rodzinę. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu, dezynfekcji rąk, noszeniu maseczki i częstym wietrzeniu pomieszczeń.

 

Informacje o poszczególnych obiektach i numery kontaktowe dostępne są na stronie www.mosir.lomza.pl w zakładce OBIEKTY. Zachęcamy do obserwowania fanpage MOSiR Łomża na facebooku.

 

Źródło: gov.pl

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PARK WODNY

NIECZYNNY

 

PŁYWALNIA

NIECZYNNA

 

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.