• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Sauna przeszła gruntowny remont. Wymienione zostały drzwi, a deskę zastąpiono osiką. Jest to idealny materiał do sauny, ponieważ nie wydziela żywicy, nie tworzy drzazg i nie nagrzewa się. Jej charakterystyczny jasny odcień i gładka struktura nadaje atrakcyjnego wyglądu i rozjaśnia przestrzeń.

 

Kąpiel w saunie polega na przebywaniu w gorącym suchym powietrzu, a następnie na gruntownym ochłodzeniu całego ciała. Oczyszcza organizm z toksyn, uodparnia i hartuje nasze ciało, przyczyniając się jednocześnie do poprawy samopoczucia.

 

Przypomnijmy kilka zasad prawidłowego saunowania:

  1. Przed wejściem do sauny należy zdjąć biżuterię, wziąć prysznic i wytrzeć się. Ciało ubrane w bieliznę kąpielową nie nagrzewa się równomiernie i hamuje wydzielanie potu, skóra nie oczyszcza się we właściwy sposób, a mokre od potu ubranie drażni skórę i może spowodować odparzenia.
  2. Do sauny zabieramy ze sobą minimum dwa ręczniki. Jeden do wycierania, a kolejny kładziemy pod każdą część ciała mającą kontakt z drewnem sauny.
  3. Do sauny wchodzimy bez obuwia, więc w przypadku kiedy nie odwijamy się z ręcznika w saunie, niezbędny będzie dodatkowy ręcznik, który podkładamy pod stopy.
  4. Pamiętajmy o ciszy, sauna to miejsce relaksu.

 

Już po otwarciu Pływalni wszyscy klienci będą mogli skorzystać z nowej sauny. Czekamy na złagodzenie obostrzeń.

 

 

Pływalnia

ul. Niemcewicza 17a

tel. 86 216 01 08

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  13

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.