• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W sobotę 1 maja rusza sezon w Porcie Rzecznym MOSiR Łomża przy ulicy Żydowskiej!

 

Port Łomża przyciąga wspaniałymi widokami na Narew i ofertą wodnych atrakcji. Inauguracja nowego sezonu to dla aktywnych osób okazja do bliższego zapoznania się z wodną turystyką. Port rzeczny z wypożyczalnią sprzętu wodnego otwarty będzie 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00-21.00. MOSiR oferuje profesjonalny sprzęt– rowery wodne, kajaki, kanadyjki i łodzie wioślarskie. Na terenie Portu funkcjonuje wypożyczalnia rowerów, która dysponuje także zestawem do samodzielnej naprawy rowerów. Na ogrodzonym polu kempingowym turyści podróżujący kamperami będą mogli skorzystać z bezpiecznej przystani, sanitariatów i natrysków, zatankować wodę, doładować akumulatory. Dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu czekają zadaszone miejsca przeznaczone do odpoczynku i bezpłatnego grillowania. Przyległe tereny rekreacyjne z siłownią zewnętrzną, placem zabaw dla dzieci, ścieżką rowerową i spacerową spełniają dogodne warunki rekreacyjne i zachęcają do wypoczynku

 

Nowością jest zastosowanie Systemu Elektronicznej Obsługi Klienta, który usprawni funkcjonowanie obiektu i przyśpieszy obsługę. Jest to także dobra wiadomość dla osób często korzystających z wypożyczalni sprzętu wodnego, ponieważ ESOK umożliwił wprowadzenie Karnetów Port Łomża, które oferują rabaty do 30% od cen cennikowych!

 

Pełna oferta dostępna jest na stronie www.mosir.lomza.pl w zakładce CENNIKI 

http://www.mosir.lomza.pl/index.php/cenniki/49-cennik-portu-rzecznego-nad-narwia-oraz-pola-namiotowego

 

Do zobaczenia!

 

Tereny sportowo rekreacyjne nad Narwią – Port Łomża

ul. Żydowska 10

tel 784 001 446 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  23

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  92

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz