• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Od 8 maja Hostel przy ulicy Zjazd w Łomży wznowił działalność. Na gości czekają wyremontowane przez pracowników MOSiR pokoje. Odświeżone zostały także klatki schodowe i inne części wspólne.

 

Hostel znajduje się przy Stadionie Miejskim, w dogodnej lokalizacji blisko centrum Łomży. Udostępnia 43 miejsca noclegowe w 21 pokojach. Pokoje posiadają łazienki lub mają dostęp do łazienki, w każdym znajduje się TV oraz bezpłatne Wi-Fi. Dla gości dostępne są dwa komfortowo wyposażone aneksy kuchenne oraz jadalnia. Hostel posiada również salę konferencyjną, wyposażoną w urządzenia multimedialne, przystosowaną do organizacji spotkań do 25 osób. Przy Hostelu znajdują się korty tenisowe i monitorowany parking.

 

Zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Rady Ministrów w terminie od 8 maja do 5 czerwca 2021 obowiązuje limit gości do 50 proc. obłożenia. Przygotowane posiłki można spożywać jedynie w pokojach hostelowych. Preferowana jest płatność kartą płatniczą.

 

Dla zapewnienia bezpieczeństwa prosimy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa: noszenia maseczek w częściach wspólnych obiektu (aneks kuchenny, korytarze, recepcja), częste mycie i dezynfekowanie dłoni oraz zachowanie dystansu społecznego.

 

 

Hostel MOSiR Łomża

Ul. Zjazd 18

tel. kontaktowy +48  86 216 34 27

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Cennik:

http://mosir.lomza.pl/index.php/obiekty/14-hostel-mosir-tanie-noclegi

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  28

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  84

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz