• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Zrób coś dla siebie! Wysiłek fizyczny wpływa nie tylko na nasze zdrowie i wygląd fizyczny, ale też poprawia samopoczucie i dodaje energii. Z okazji Dnia Matki MOSiR zachęca wszystkie Mamy do wspólnych ćwiczeń na świeżym powietrzu. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia fitness w pięknej scenerii doliny Narwi na łomżyńskich bulwarach już w najbliższą środę 26 maja o godz. 19.00!

 

Intensywność 30 minutowych zajęć dopasowana będzie do możliwości Mam niezależnie od wieku. Zajęcia poprowadzi Ola- instruktor fitness i nowoczesne formy gimnastyki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Nasza trenerka jest także profesjonalnym instruktorem nordic walking, więc chętnie odpowie na ewentualne pytania dotyczące techniki chodzenia.

 

Czekamy na Was w środę o godzinie 19.00 na terenach sportowo-rekreacyjnych nad Narwią przy ulicy Żydowskiej, obok siłowni zewnętrznej i placu zabaw dla dzieci. Pamiętajcie o stroju sportowym i butelce wody!*

 

Wszystkim Mamom życzymy spełnienia marzeń nie tylko w dniu Waszego święta, ale przez wszystkie 365 dni roku!

 

*UWAGA: W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych zajęcia mogą zostać odwołane.

 

________________________________

Jeśli chciałybyście rozruszać swoje ciało i kontynuować ćwiczenia to zapraszamy na bezpłatne zajęcia online „Aktywnie z MOSiR Łomża”! Wystarczy wejść na kanał MOSiR Łomża na youtube. Ćwiczenia dopasowane są do Waszych potrzeb i oczekiwań. Na naszym kanale możecie liczyć m.in. na trening dla seniorów, stretching, intensywny trening na mięśnie brzucha, uda i pośladki.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  13

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  92

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz