Plakat zapraszający na turniej tenisa ziemnego i turniej siatkówki plazowej z okazji Święta Wojska Polskiego
Turnieje w siatkówkę plażową oraz tenisa ziemnego w deblu zostaną rozegrane z okazji Święta Wojska Polskiego. Zawody odbędą się w dniach 14-15 sierpnia, a uczestnicy będą rywalizowali o puchar Prezydenta Miasta Łomża, Dowódcy 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego oraz Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Organizacja zawodów ma na celu popularyzację siatkówki plażowej i tenisa ziemnego w deblu oraz zachęcenie do aktywnego wypoczynku.

Turniej tenisa ziemnego par rozpocznie się o godz. 9.00 w sobotę 14 sierpnia na kortach tenisowych przy Stadionie Miejskim. Rozegrany zostanie zgodnie z przepisami PZTZ, mecz do dwóch wygranych setów, przerwa pomiędzy meczami  15 minut. System rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszeń. Szczegóły dostępne są w załączonym regulaminie. Zgłoszenia drużyn dwuosobowych przyjmowane są do 13 sierpnia 2021 oraz na miejscu w dniu zawodów na 30 minut przed ich rozpoczęciem.

Turniej w siatkówkę plażową rozpocznie się w niedzielę 15 sierpnia o godz. 9.00 na boisku przy ul. Katyńskiej. Rozegrany zostanie zgodnie z polską wersją „Oficjalnych przepisów gry w siatkówkę plażową”, w systemie do dwóch przegranych meczów, mecz do dwóch wygranych setów, set do 21 punktów. Szczegóły dostępne są w załączonym regulaminie. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 sierpnia 2021 oraz na miejscu w dniu zawodów na 30 minut przed ich rozpoczęciem.

Zgłoszenia do udziału w turniejach przyjmuje Marek Gil, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..