• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W najbliższy weekend 28-29 sierpnia na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd odbędzie się turniej piłkarski "Łomża Cup". Do naszego miasta zawitają kluby z całego regionu z roczników 2010-2014. Gospodarzem zawodów jest Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy, a sponsorem głównym PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.

 

Turniej "Łomża Cup" odbędzie się w naszym mieście już po raz trzeci. Został on zapoczątkowany w 2018 roku przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, by także w sposób sportowy uczcić 600. rocznicę nadania Łomży praw miejskich. Rozegrane w poprzednich latach zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 

-Po roku przerwy, spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami, zdecydowaliśmy się zorganizować trzecią edycję turnieju "Łomża Cup"– mówi Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, dziękując za wsparcie tego dedykowanego dzieciom projektu. - Zależy mi na tym, aby młodzi piłkarze, którzy trenują w Młodzieżowym ŁKS-ie mieli możliwość rozgrywania turniejów na miejscu i konfrontacji z najlepszymi drużynami w swoich kategoriach wiekowych– dodaje gospodarz miasta.

 

W tegorocznej, weekendowej  rywalizacji na obiektach łomżyńskiego MOSiR oprócz gospodarzy udział wezmą m.in. Wigry Suwałki, Hetman Tykocin, Lider Łomża, Olimpia Zambrów, MKS Ostowianka Ostrów Mazowiecka.

 

W sobotę rozgrywki odbywać się będą w godzinach 10.00 – 15.00, natomiast w niedzielę od 9.00 do 12.00.

Sponsor główny: PGNiG Obrót Detaliczny www.pgnig.pl

 

Źródło: lomza.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz