• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Już 15 września na parkingu przy Parku Wodnym MOSiR, w okolicy Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma odbędzie się Seniorada, czyli wielkie święto łomżyńskich nestorów. Organizatorem wydarzenia jest prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, Łomżyńska Rada Seniorów oraz Fundacja Sztuk i Dialogu.

 

Program tegorocznej Seniorady obfituje w ciekawe wydarzenia. Zaplanowano m.in. występy artystyczne. Na scenie pojawią się grupy muzyczne z Łomży, Piątnicy, Kolna i Grajewa, a na zakończenie uczestnicy imprezy będą bawić się przy dyskotekowych rytmach zespołu Souvenire z Białegostoku.

 

Nie zabraknie także stoisk prozdrowotnych, na których będzie można zrobić badania profilaktyczne, poradzić się dietetyka i fizjoterapeuty. Będą też konkursy z nagrodami i kulinarne niespodzianki. Seniorada rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa do 18.00.

 

W ramach obchodów święta łomżyńskich seniorów odbędzie się również spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Kultowe ,,Zapiski oficera Armii Czerwonej”, można będzie zobaczyć dzień później, w czwartek 16 września o godz. 14:00 w Hali Kultury. Wejściówki będą do odbioru od poniedziałku 13 września, przy ul. Farnej 1, w pokoju numer 8.  Zaproszenia przeznaczone są dla posiadaczy karty seniora.

 

Partnerem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

 

Źródło: www.lomza.pl

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  22

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  106

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz