• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Za nami inauguracyjna, pierwsza kolejka Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża 2021/22! Zmagania naszych rodzimych rozgrywek wystartowały w niedzielę 12 września o godzinie 13:00, kiedy to gwizdek głównego sędziego obwieścił początek spotkania pomiędzy Kulturalni Łomża a LZS Team.

 

W starciu ligowych debiutantów lepsi okazali się zawodnicy prowadzeni przez Huberta Cendrowskiego, którzy odnieśli okazałe zwycięstwo 7:4.

Kolejnym wartym odnotowania wydarzeniem jest powrót po 1919 dniach, czyli 5 latach, 3 miesiącach i 1 dniu na syntetyczne boiska, Chojnowskiego Damiana- pierwszego historycznego króla strzelców MLPN 2010 oraz przez długi czas najlepszego strzelca tych rozgrywek. W pierwszym spotkaniu po powrocie, stanął naprzeciw swojego byłego klubowego kolegi, Pawła Rakowskiego. Dodatkowej pikanterii w meczu pomiędzy Skill Squad-em a Dantex-em dodawał fakt, że jednym z arbitrów był kolejny były zawodnik Baltica Travel, Łukasz Skrodzki. Ostatecznie zwycięsko z tego pojedynku wyszedł "Chudy", którego zespół po wyrównanym i pełnym walki spotkaniu zainkasował 3 punkty.

W pozostałych spotkaniach II ligi nie było zaskoczeń. Zeszłoroczni wicemistrzowie z Wizny wysoko wygrali z zespołem Dzik Team, a trzeci z beniaminków tj. Ratowo-Piotrowo uległo 2:5 ekipie 30Plus.

Jak to zwykle bywa, pierwsza liga przyniosła najwięcej niespodzianek! 

Już w pierwszym spotkaniu na najwyższym szczeblu z bardzo dobrej strony pokazali się tegoroczni beniaminkowie! Najlepiej pierwszą kolejkę będą wspominać podopieczni Dariusza Wilka, który choć tego dnia strzelał do obu bramek, swoją postawą zasłużył na tytuł MVP.  Ostatecznie Wilki zwyciężyły 4 do 3 z zespołem Orły Zbójna.

Kolejny z beniaminków tj. Klatka Team, do obecnego sezonu przystąpił w odrobinie innym składzie. Z zespołu odszedł były kapitan Krystian Sejnowski, który w zeszłym sezonie miał udział przy blisko 26 bramkach! Mimo tak znaczącego osłabienia widać było, że w spotkaniu z BTS Szymańcy nie zmienili oni swojego stylu i nadal starali się prowadzić grę i utrzymywać się przy piłce. Choć przez długi czas Klatka Team dominowała na boisku to ostatecznie doświadczenie i zaciętość graczy w niebieskich strojach przechyliła szalę zwycięstwa na rzecz zespołu BTS Szymańcy. 

Najtrudniejsze zadanie czekało zespół Elmax Dachy Super Team, który mierzył się z ekipą UniGlass-u. 
Choć zespół UniGlass-u do Łomży wrócił po dwudniowym III Międzyzakładowym Pucharze Polski w piłce nożnej 6-os. rozgrywanym w Gdyni (więcej szczegółów wkrótce) to całkowicie zdominował to spotkanie zamykając swoich rywali na ich połowie przez całe pierwsze 20 minut. Choć z czasem podopieczni Radosława Jemielitego, zaczęli zaskakiwać swoich rywali skutecznymi kontrami, to mimo wszystko zwycięsko z murawy schodzili zawodnicy w żółtych trykotach, którzy zwyciężyli 8:3.

Do rozgrywek wracamy już w najbliższy weekend 18-19 września! 

Zapraszamy do śledzenia naszych rozgrywek i udziału w "Typerze" na oficjalnej stronie rozgrywek: MOSiR Lomza na LigSpace! 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  39

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  101

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz