• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Kobieca reprezentacja Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, której etatowymi reprezentantkami są dziewczęta z klubu MOSiR Łomża, rozegra cztery turnieje makroregionalne, z których dwa rozegrane zostaną jesienią, a kolejne dwa wiosną. Już w najbliższą sobotę 25 września na Stadionie Miejskim w Łomży rozegrany zostanie pierwszy z nich.

 

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, w tym sezonie Wojewódzkie Kadry rywalizują w kategorii U-15 (rocznik 2007 i 2008). Do naszego makroregionu przynależą drużyny z Warmińsko-Mazurskiego ZPN, Pomorskiego ZPN, Kujawsko-Pomorskiego ZPN oraz Podlaskiego ZPN. W czasie każdego z turniejów zespoły rywalizować będą na zasadzie "każdy z każdym".

Celem rozgrywek jest popularyzacja i upowszechnianie piłki nożnej kobiet w Polsce, podniesienie poziomu wyszkolenia zawodniczek, sportowa rywalizacja drużyn dziewcząt na terenie Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej i wyłonienie najlepszego Wojewódzkiego ZPN piłki kobiecej w Polsce w sezonie 2021/2022. Rozgrywki wojewódzkie prowadzą Komisje ds. Rozgrywek/Komisje ds. Piłkarstwa Kobiecego w danym ZPN, a półfinały oraz turniej finałowy prowadzone są przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN.

 


Trenerzy (tj. Studniarek Łukasz, Wrutniak Marcin oraz Ewelina Zaczeniuk) na turniej powołali następującą kadrę:

  1. Aleksandra Bączek - MOSiR Łomża
  2. Oliwia Lubak - MOSiR Łomża
  3. Zuzanna Kowalczyk - MOSiR Łomża
  4. Wiktoria Konert - MOSiR Łomża
  5. Anna Popkowska - MOSiR Łomża
  6. Dominika Doroszko - APD Ekosport Białystok
  7. Maja Radzewicz (BR) - APD Ekosport Białystok
  8. Wiktoria Naszkiewicz - APD Ekosport Białystok
  9. Zofia Szulska - APD Ekosport Białystok
  10. Blanka Borcuch - APD Ekosport Białystok
  11. Klaudia Gruszewska - APD Ekosport Białystok
  12. Agata Gołub - AP Jagiellonia/Ekosport Białystok
  13. Julia Perkowska - AP Jagiellonia/Ekosport Białystok
  14. Aleksandra Kozłowska - AP Jagiellonia/Ekosport Białystok
  15. Klara Wyrzykowska - AP Jagiellonia/Ekosport Białystok
  16. Kinga Bargielska - Forty Piątnica
  17. Hanna Żmojda - Włókniarz Białystok
  18. Dominika Gontar (BR) - Włókniarz Białystok


Wstępny harmonogram rozgrywek z udziałem reprezentacji PZPN:
25.09.2021 - Stadion Miejski w Łomży - 10:30 - Podlaski ZPN vs. Pomorski ZPN;
25.09.2021 - Stadion Miejski w Łomży - 16:30 - Podlaski ZPN vs. Warmińsko-Mazurski ZPN;
26.09.2021 - Stadion Miejski w Łomży - 10:30 - Podlaski ZPN vs. Kujawsko Pomorski ZPN;


Wszystkim powołanym zawodniczkom gratulujemy, a kadrze PZPN życzymy powodzenia!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz