• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

"Praktyka w zarządzaniu- zarządzanie w praktyce" to motto Ogólnopolskiego Forum FIRIS adresowanego do kadry zarządzającej infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Polsce. Jubileuszowa X edycja miała miejsce w Zakopanem w dniach 6-8 października. Organizatorem wydarzenia był Instytut Rozwoju Infrastruktury Sportowej.

 

Każdy rok dostarczał mnóstwa tematów wiodących, które uwzględniane były w agendzie Forum FIRIS. W tym roku doświadczenia związane z pandemią covid to temat przewodni. Wszystkie dyskusje sprowadzały się do rozmów o zminimalizowaniu ryzyka odnajdywania się w tak zmiennej rzeczywistości oraz wykorzystania na potrzeby dalszego rozwoju.

 

Forum FIRIS jest miejscem wymiany doświadczeń praktyków zarządzających infrastrukturą sportową, zaangażowanych w proces projektowania, prowadzenia inwestycji oraz utrzymania bazy sportowej. Podczas trzydniowej konferencji uczestnicy poruszali wiele interesujących kwestii, debatowali m.in. o rozwoju infrastruktury sportowej w Polsce, współpracy z klubami sportowymi, efektywnej modernizacji pływalni, a także zmianach w Prawie Zamówień Publicznych.

 

Na zakończenie szkolenia zaplanowane zostały Mistrzostwa Polski w Piłkarzykach FIRIS 2021. Miło nam poinformować, że Andrzej Modzelewski- dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji godnie reprezentował naszą jednostkę i obronił tytuł mistrza zdobywając I miejsce. Chwilę po zwycięstwie główną nagrodę przeznaczył na aukcję charytatywną dla małej Julki. Gratulujemy!

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz