• stadion_1000px.jpg
 • slider3.jpg
 • slider2.jpg
 • slider1.jpg
 • parkwodny_1000px.jpg
 • lodowisko_1000px.jpg
 • hostel_1000px.jpg

Piłka nike leżąca na boisku halowym. Po prawej stronie biało-czerwony napis Halowa Miejska Liga Piłki Nożnej MOSiR Łomża, pod spodem logotypy ligi, miasta oraz MOSiR Łomża

Jak co roku w sezonie zimowym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wychodzi naprzeciw potrzebom lokalnych pasjonatów piłki nożnej, organizując rozgrywki Halowej Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża! 

 

W przeciągu niespełna 48 godzin od ogłoszenia zapisów, poznaliśmy komplet drużyn, które rywalizować będą na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ulicy Księżnej Anny 18 w Łomży. O mistrzowski tytuł w sezonie 2021/2022 rywalizować będzie 10 zespołów na co dzień występujących w I i II Miejskiej Lidze Piłki Nożnej, która niedawno zakończyła rundę jesienną. Wśród uczestników nie zabraknie również utytułowanych drużyn, które ostatnio okupowały pierwsze miejsca podium rozgrywek prowadzonych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Pełna lista poniżej.

 1. BTS Szymańscy (I liga MLPN)
 2. UniGlass (I liga MLPN)
 3. Wiźniacy (II liga MLPN)
 4. FC 8 Wilki (I liga MLPN)
 5. Ratowo-Piotrowo (II liga MLPN)
 6. KS Biel Sonarol Jeziorko (I liga MLPN)
 7. Kulturalni Łomża (II liga MLPN)
 8. 30Plus (II liga MLPN)
 9. Kuguar (I liga MLPN)
 10. Elmax Dachy Super Team (I liga MLPN)

 

Szczegółowy terminarz, składy oraz godziny meczów podane zostaną na stronie  http://www.mlpnlomza.ligspace.pl/ tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek. Tradycyjnie zachęcamy do udziału w typowaniu wyników rozgrywek. Aby wziąć udział w zabawie należy się zalogować na stronie ligspace. Głos można oddać przed każdą kolejką w zakładce TYPER. Dla najlepszych przewidziane nagrody!

 

Zapraszamy do śledzenia rozgrywek oraz kibicowania swoim ligowym ulubieńcom!

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  11

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  16

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz