• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

zdjęcie przedstawiające cztery osoby stojące na boisku

Dobiegły końca prace modernizacyjne na Orliku przy ulicy Katyńskiej! Na boisku piłkarskim wymieniona została trawa syntetyczna i bramki. W piątek 1 kwietnia o godzinie 15.00 na Orliku rozegrany zostanie mecz Miasto Łomża vs. Drużyna Dziewcząt MOSiR Łomża, który zainauguruje sezon 2022!

 

Remont rozpoczął się w październiku 2021. Zgodnie z umową termin oddania obiektu przypadał na koniec kwietnia, jednak dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym prace zakończone zostały miesiąc wcześniej. Na podkład ShockPad, który zapewnia większą dynamikę i amortyzację, nałożona została trawa syntetyczna i wklejone zostały linie boiska. Taki system warstwowy spełnia także wymagania międzynarodowych federacji sportowych. W ostatnim etapie zamontowano nowe bramki z siatkami.

 

Oprócz boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią (trawa) na terenie Orlika znajduje się boisko wielofunkcyjne (tartan) przystosowane do gry m.in. w koszykówkę i tenisa ziemnego. Obiekt jest ogrodzony i oświetlony, posiada także zaplecze sanitarno-szatniowe. Kompleks czynny będzie dla wszystkich od poniedziałku 4 kwietnia.

 

Godziny funkcjonowania:

poniedziałek- sobota 14.00-21.30

niedziela 12.00-20.00

 

Zapraszamy!

 

"Moje boisko Orlik 2012" wraz z siłownią zewnętrzną" Herkules",

ul. Katyńska 3

tel. 728 998 317, 86 215 00 12

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Na zdjęciu: Andrzej Modzelewski- dyrektor MOSiR w Łomży i Mateusz Makulski- kierownik projektu firmy wykonawczej Prestige Invest z Gdyni.

 

 

 

 

 

BILETY

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB: 

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz