• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

Zawodnik wykonujący "cieszynkę" po strzelonej bramce.

Punktualnie o 10:00 w niedzielę 17.07.2022, na boisku przy ul. Bernatowicza 4, do rywalizacji o Puchar Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża stanęło sześć zespołów tj. KS Biel Jeziorko, FC 8 Wilki, Uniglass, MG Energetyka, BTS Szymańscy oraz Dantex.

 

Rozgrywki przeprowadzono w systemie "każdy z każdym", a o triumfie i ostatecznej klasyfikacji decydowała zdobycz punktowa. Każde ze spotkań trwało 15 minut. 


Turniej otworzyło spotkanie pomiędzy jedynym tegorocznym przedstawicielem II ligi tj. Dantex-em, a zespołem FC 8 Wilki. Przebieg meczu, który był wyrównany i obfitował w dużą ilość składnych akcji, zwiastował wyrównany i zacięty turniej, i tak też było. Ostatecznie to I-ligowcy sięgnęli po skromne zwycięstwo 1:0.

Zawodnik Uniglass-u, wykonuje rzut rożny

 

Zeszłoroczny zdobywca Pucharu MLPN (Uniglass) uległ drużynie KS Biel Jeziorko 1:2. A piąta siła zeszłego sezonu I ligi tj. BTS Szymańscy, tylko zremisowali z MG Energetyką 0:0. Dalej było jeszcze ciekawiej. Punkt drużynie z Jeziorka urwała ekipa Dantex-u, która w końcówce spotkania wyrównała za sprawą niesamowitej bramki autorstwa Gutowskiego Patryka. FC 8 Wilki prowadzeni przez Dariusza Wilka zdobyli kolejne 3 punkty, tym razem - dość sensacyjnie - pokonując zespół BTS Szymańscy. Uniglass wrócił na zwycięską ścieżkę pokonując zespół Skrodzkiego Grzegorza (MG Energetyka) 2:0, a KS Biel Jeziorko ponownie sięgnął po 3 punkty. Walka przed polem karnym o piłkę, pomiędzy zawodnikiem BTS Szymańscy a FC 8 Wilki

 

W ten oto sposób, w czwartej serii spotkań, mecz pomiędzy FC 8 Wilki a KS Biel Jeziorko urósł do rangi małego finału. Zwycięzca w tym spotkaniu zapewniał sobie pierwsze miejsce w turnieju, remis dawał obu pewne podium, jednak do gry o pierwsze miejsce wkraczała drużyna Uniglass-u. Spotkanie było zacięte i dość wyrównane, pierwsi na prowadzenie wyszli za sprawą Sawko Marcina zawodnicy z Jeziorka. Jednak chwilę później ponownie, za sprawą Boguskiego mieliśmy remis. W końcówce spotkania bramkę na 2:1 zdobywa KS Biel Jeziorko, który tym samym przypieczętował swój triumf w całym turnieju. W swoich ostatnich dwóch spotkaniach po 6 punktów sięgnęła drużyna Uniglass-u, tym samym zapewniając sobie przysłowiowe "srebro".Bramkarz rzucający się pod nogi zawodnika z piłką.

 

Ostatecznie trzecie miejsce zajęła drużyna MG Energetyka, która po rzucie karnym zwyciężyła w bezpośredniej walce o najniższe miejsce na podium z walczącą kilka spotkań wstecz o I miejsce drużyną FC 8 Wilki.

 
Końcowa klasyfikacja

1.KS BIEL (13 punktów)
2. UNIGLASS (10 punktów)
3. MS ENERGETYKA (7 punktów)
4. FC OSIEM WILKI (7 punktów)
5. BTS SZYMAŃSCY (4 punkty)
6. DANTEX (1 punkt)

Najlepszy bramkarz :
Piotr Kiełczykowski (Uniglass)

Król strzelców:
Sebastian Bardzikowski (Ks Biel Jeziorko)

Najlepszy zawodnik :
Dariusz Wilk (FC OSIEM WILKI)


Wszystkim dziękujemy za udział w turnieju, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Nowy sezon MLPN MOSiR ŁOMŻA 2021/2022 rusza już we wrześniu! 

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału! Więcej informacji wkrótce na www.mlpnlomza.ligspace.pl.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

grafika przedstawiająca palmy, wodę, piasek oraz kalendarz wydarzeń organizowanych w lato

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  58

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz