• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

Plakat wydarzenia, na dole logotypy organizatorów. Na pierwszym planie trzy osoby, grające w boule. Nad nimi napis Łomża Gra w Boule.

Boule to tradycyjna gra francuska z elementami zręcznościowymi, która dzięki swojej prostocie i dostępności zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza na III edycję Łomżyńskiego Turniej Boule, który odbędzie się na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego "Moje Boisko ORLIK 2012" przy ul. Katyńskiej! 

 

Jak w zeszłym roku zawody rozegrane zostaną w piątek, start turnieju zaplanowany jest na godzinę 17:00 (losowanie grup 16:50). Zawody rozegrane zostaną w ciągu jednego dnia tj. 12.08.2022 r.

Gra polega na dorzucaniu metalowych kul do małej drewnianej kulki, w Polsce określanej jako "świnka". Partia składa się z kilku rozgrywek. W sierpniowych rozgrywkach będziemy grać "single" czyli mecze jeden na jednego. Zawodnik dysponuje 3 bulami na partię. Każda partia rozpoczyna się od "ustawienia świnki", aż do wyrzucenia przez graczy wszystkich kul. Wygrywa ten zawodnik, który w ostatecznym rozrachunku umieści bule najbliżej świnki. Kolejność rzucania jest uzależniona od tego, kogo bula w danym momencie "punktuje".

 

Na Turniej Boule zapisać się może każdy, niezależnie od poziomu wiedzy na temat zasad tej gry. Animator wyjaśni dokładnie zasady rozgrywki w dniu zawodów. Dzieci oraz młodzież w wieku 6-16 lat muszą zgłosić się do rozgrywek wraz z rodzicem. 

 

Zapisy otwarte są do 10 sierpnia (liczba miejsc ograniczona!) pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Więcej informacji pod numerem telefonu: 86 215 06 05

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz