• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

kolaż zdjęć przestawiających dzieci grające w tenisa ziemnego, dzieci w basenie, panoramę portu i bulwarów rzecznych, dmuchana zjeżdżalnia, piłka na trawie

 

Wakacje dobiegają końca. Sprawdźcie, jakie atrakcje rekreacyjne i sportowe czekają na Was w najbliższy weekend na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży!

 

W sobotę 27 sierpnia o godzinie 9.00 na kortach tenisowych przy ulicy Zjazd rozpocznie się dwudniowy MOSiR Łomża CUP. Turniej Tenisa o Puchar Dyrektora MOSiR Łomża rozegrany zostanie w grze deblowej. Zachęcamy do kibicowania uczestnikom turnieju!

 

O godzinie 17.00 dzieci i rodziców zapraszamy na spektakl „Mała Syrenka”, który na bulwarach przy ulicy Żydowskiej wystawi Teatr Lalki i Aktora w Łomży. Ta teatralna adaptacja baśni Hansa Christiana Andersena opowiada o młodej Syrence, dorastającej w królestwie pół ludzi i pół ryb, którego władcą jest jej ojciec. W spektaklu rozpościera się wątek ekologiczny, a scenografia, inspirowana barwnym światem morskich głębin, ukazuje ogrom zanieczyszczeń środowiska.

 

W niedzielne popołudnie 28 sierpnia warto zarezerwować czas, aby zrelaksować się nad brzegiem Narwi!

 

Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy o godzinie 12.00 na łomżyńskie bulwary przy ulicy Żydowskiej, gdzie w ramach cyklu wydarzeń finansowanych przez Norweski Mechanizm Finansowy pożegnamy wakacje! Tego dnia terenach sportowo-rekreacyjnych nad Narwią stworzona zostanie strefa atrakcji dmuchanych i strefa animacji, w której przeprowadzone zostaną gry i zabawy oraz zajęcia z animatorami. Młodsze dzieci ucieszy suchy basen, a starsze boisko do gry w panna i wodna zjeżdżalnia! Nie zapomnijcie wziąć strojów kąpielowych i ręczników. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i baniek mydlanych!

 

Tuż obok, letnie wydarzenie przygotuje Centralny Port Komunikacyjny, który zaprasza na rodzinny piknik #KierunekCPK. Na bulwarach powstaną stoiska lotnicze i kolejowe, gdzie będzie można porozmawiać i zadać pytania ekspertom CPK. Całe rodziny staną przed szansą sprawdzenia się w powietrznych akrobacjach na stanowiskach z symulatorami lotu oraz będą miały okazję zbadać poziom orientacji przestrzennej i równowagi w wykorzystywanym do szkolenia pilotów żyroskopie. Dla najmłodszych rozstawiona będzie kolejka i trampoliny. Piknik uwieczni występ zespołu Voyager.

 

Nic tak nie odpręża jak aktywny wypoczynek w otoczeniu pięknej przyrody. Będąc na bulwarach warto skorzystać z usług portowej wypożyczalni sprzętu wodnego. Kajak czy rower wodny to świetny sposób na podziwianie doliny Narwi i na zaznanie ruchu bez nadmiernego zmęczenia.

 

W najbliższy weekend pożegnamy już sezon wakacyjny w Letnim Parku Zabaw przy ulicy Wyszyńskiego 15. Niedziela 28 sierpnia to ostatni dzień funkcjonowania w tym sezonie dmuchanych zjeżdżalni i basenów odkrytych. Przypomnijmy, że Letni Park Zabaw funkcjonował od 25 czerwca i czynny jest w godzinach od 10.00-18.45 od poniedziałku do niedzieli.

 

Do zobaczenia! 

 

Sobota 27 sierpnia

  • 9.00- MOSiR Łomża CUP Turniej Tenisa o Puchar Dyrektora MOSiR Łomża, Korty Tenisowe, ul. Zjazd 18
  • 17.00- Spektakl „Mała Syrenka” Teatru Lalki i Aktora w Łomży, Bulwary- Port Rzeczny, ul. Żydowska 10

 

Niedziela 28 sierpnia

  • 12.00-18.00 Zakończenie Wakacji w ramach realizacji projektu pn. „Łomża - Miasto, w którym żyję i pracuję” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 - Program Rozwój Lokalny, Bulwary- Port Rzeczny, ul. Żydowska 10
  • 12.00-20.00 Rodzinny Piknik #KIERUNEKCPK, Bulwary- Port Rzeczny, ul. Żydowska 10

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz