• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

zdjęcie przedstawiające wiele osób biegnących na bieżni

 

Szósta edycja PKO Biegu Charytatywnego odbędzie się 24 września br. na stadionach 12. miejscowości w Polsce, w tym na Stadionie Miejskim w Łomży! Mogą w nim uczestniczyć zarówno dorośli jak i dzieci. Zapisy właśnie ruszyły!

 

PKO Bieg Charytatywny to ogólnopolska inicjatywa PKO Banku Polskiego. W imprezie biorą udział pięcioosobowe zespoły sztafet, które starają się przebiec po bieżni jak największą liczbę okrążeń w ciągu jednej godziny. Zmiana odbywa się po przekazaniu pałeczki. Na każdym stadionie może wystartować maksymalnie 100 drużyn.

 

Po biegu głównym odbywa się PKO Bieg Charytatywny Młodych, w którym wystartują dzieci do 13 roku życia, pokonując w zależności od wieku dystanse:

  • I kategoria - 1-6 lat - dystans 100m,
  • II kategoria - 7-9 lat – dystans 200m,
  • III kategoria - 10-13 lat – dystans 400m.

 

W tym roku zawodnicy rywalizować będą na obiektach w Biłgoraju, Katowicach, Koszalinie, Łomży, Ostródzie, Polkowicach, Rypinie, Sieradzu, Sochaczewie, Stalowej Woli, Zakopanym i Zielonej Górze. Bieg główny ruszy o godz. 10:00, a o 12:00 wystartuje PKO Bieg Charytatywny Młodych.

 

W gronie ambasadorów wydarzenia są biegacze specjalizujący się na dystansie 400 metrów: Artur Partyka, Sebastian Chmara, Paweł Januszewski, Witold Roman. To dopiero początek wspaniałych nazwisk polskich sportowców, którzy wspierają 6. PKO Bieg Charytatywny.

 

Rejestracja na bieg, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, odbywa się poprzez elektroniczny formularz rejestracyjny, który jest dostępny w sekcji „Dla biegacza” na stronie: https://bankomania.pkobp.pl/bieg-charytatywny/

 

Gwarancję startu zapewnia nadanie numeru startowego, który jest przydzielany po zaksięgowaniu opłaty startowej. Minimalna opłata za pakiet startowy drużyny wynosi 50 zł i jest przekazywana na cel charytatywny biegu. Dzięki zaangażowaniu biegaczy Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na cel charytatywny, którym jest wsparcie psychiatrii i psychologii dziecięcej. Kwota, którą Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże na cel charytatywny wyniesie co najmniej 50 tys. zł na każdą z 12 lokalizacji.

 

Tekst i foto: https://bankomania.pkobp.pl/bieg-charytatywny/

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz