• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

 

Symulatory lotu, dmuchany plac zabaw i występ zespołu Voyager to atrakcje, jakie przygotował Centralny Port Komunikacyjny na niedzielny piknik rodzinny na bulwarach przy ulicy Żydowskiej! Start imprezy o godzinie 12.00.

 

Na miejscu powstaną stoiska lotnicze i kolejowe. Chętni staną przed szansą sprawdzenia się w powietrznych akrobacjach na stanowiskach z symulatorami lotu oraz będą mieli okazję zbadać poziom orientacji przestrzennej i równowagi w wykorzystywanym do szkolenia pilotów żyroskopie. Na najmłodszych czekać będzie dmuchany plac zabaw, trampoliny, kolejka, malowanie twarzy oraz prowadzone przez animatorów liczne warsztaty, zabawy i konkursy. Pojawi się także strefa gastronomiczna z foodtruckami oraz strefa wypoczynku z leżakami. Będzie można też porozmawiać z ekspertami CPK oraz spotkać się z personelem pokładowym, który opowie, jak pracuje się będąc kilka tysięcy metrów nad ziemią. O godz. 18:00 rozpocznie się koncert zespołu Voyager znanego m.in. z przebojów „A my lubimy dziewczyny” czy „Polskie dziewczyny”. 

 

Zapraszamy!

 

Piknik Rodzinny #KIERUNEKCPK

niedziela 28 sierpnia, start godzina 12.00

Tereny sportowo-rekreacyjne nad Narwią- Port MOSiR Łomża

ul. Żydowska 10

 

Plakat przedstawiaący napisy zachęcające do udziału w pikniku Centralnego Portu Komuniakcyjnego, grafika samolot, picąg, ludzie na zewnątrz, kwiaty

Tekst i foto: Centralny Port Komunikacyjny

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz