zdjęcie przedstawiające uczestników mistrzostw Łomży w piłkarzyki, z medalami i pucharami na podium, w tle stół do gry, drzwi

Już po raz dziewiąty rozegrane zostały Mistrzostwa Łomży w Piłkarzyki! Organizatorem zawodów był łomżyński MOSiR.

Futbol stołowy to sport techniczny i wymagający sporej precyzji oraz zręczności. W piątek 2 grudnia punktualnie o godzinie 16.00 w Strefie Aktywnego Wypoczynku mieszczącej się na I piętrze Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego rozpoczęły się Mistrzostwa Łomży w Piłkarzyki. W tych emocjonujących zawodach udział wzięło osiem dwuosobowych drużyn.

Mistrzami Łomży 2022 zostali Jacek Popielarz i Mariusz Małachowski z drużyny Arial! Na drugim miejscu na podium uplasował się team MOSiR Łomża w składzie Andrzej Modzelewski i Krzysztof Pałuska, a na trzecim zespół Blu, który utworzyli Mariusz Przestrzelski i Tomasz Śniedko. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, a drużynom, które zajęły miejsca I-IV puchary wręczył Andrzej Modzelewski- dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

Gratulujemy i do zobaczenia na kolejnym turnieju w przyszłym roku!!!

zdjęcie przedstawiające grupę zawodników grających w piłkarzyki wewnątrz budynku Parku Wodnego