• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

Dwie dziewczyny w trykotach sportowych, walczą o piłkę na boisku.

To już XXIII edycja turnieju Pucharu Tymbarka, w którym najmłodsi adepci piłki nożnej rozwijają swoją pasję i rywalizują o możliwość wystąpienia na PGE Narodowym w Warszawie. Szansę gry na murawie stadionu, na którym mecze na co dzień rozgrywa reprezentacja Polski, otrzymają najlepsze zespoły w kategoriach U10 i U12. Dodatkową nagrodą jest wyjazd na mecz reprezentacji oraz spotkanie z jej piłkarzami i sztabem!

 

Droga do finałów jest jednak długa i wymagająca, gdyż do wielkiego finału wiedzie przez eliminacje gminne, powiatowe i wojewódzkie. To właśnie trzeci etap zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Łomży. Radość ze zwycięstw, smutek po przegranych, jak i ogrom satysfakcji płynącej ze sportowych rywalizacji, będzie można obserwować na twarzach uczestników już 22 i 23 maja 2023 roku! W tych dniach na naturalną płytę boiska, wybiegną przedstawiciele trzech kategorii wiekowych tj. U8, U10 oraz U12. W XXIII edycji turnieju grają wyłącznie drużyny szkolne dziewcząt i chłopców.

Turniej o Puchar Tymbarku, to obecnie największy dziecięcy turniej piłkarski w Europie. Z uwagi na fakt, że odbywa się on od blisko 23 lat, zawodnicy występujący w pierwszych edycji dziś niejednokrotnie stanowią o sile wielu profesjonalnych klubów piłkarskich. Wystarczy, że wspomnimy o takich tuzach jak Ewa Pajor (VfL Wolfsburg), Paulina Dudek (PSG), Piotrze Zielińskim (SSC Napoli) czy Arkadiuszu Miliku (Juventus), żeby nawet największy laik zrozumiał, jak wielkim przedsięwzięciem dla organizatorów i przygodą dla uczestników są te rozgrywki.

Więcej informacji pojawi się po wyłonieniu zwycięzców eliminacji gminnych.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  14

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz