• stadion_1000px.jpg
  • slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg
  • hostel_1000px.jpg

plakat zachęcający do udziału w wieczorze saunowym z okazji Dnia Matki, grafika ludzie siedzący w saunie i w jacuzzi

Z okazji Dnia Mamy najbliższy Wieczór Saunowy w piątek 26 maja przeznaczony jest wyłącznie dla Pań! Rytuał będzie się odbywał w wyznaczonej na ten cel saunie w Strefie SPA na I piętrze Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego. Kąpiel w saunie polega na przebywaniu w gorącym suchym powietrzu, a następnie na gruntownym ochłodzeniu całego ciała. Tym, co wyróżnia Wieczór Saunowy w łomżyńskim kompleksie wodnym od indywidualnego pobytu w saunie jest obecność saunamistrza. Do jego zadań należy odpowiednie rozprowadzanie gorącego powietrza po wnętrzu sauny. Używa przy tym wybranych przez siebie aromatów.

 

Na stronie Polskiego Towarzystwa Saunowego możemy dowiedzieć się jakie są zasady prawidłowego saunowania. Przypominamy kilka z nich:

  1. Przed wejściem do sauny należy zdjąć biżuterię, wziąć prysznic i wytrzeć się. Pamiętajmy, że ciało ubrane w bieliznę kąpielową nie nagrzewa się równomiernie i hamuje wydzielanie potu, skóra nie oczyszcza się we właściwy sposób, a mokre od potu ubranie drażni skórę i może spowodować odparzenia.
  2. Do sauny zabieramy ze sobą minimum dwa ręczniki. Jeden do wycierania, a kolejny kładziemy pod każdą część ciała mającą kontakt z drewnem sauny. Do sauny wchodzimy bez obuwia, więc pamiętajmy o ręczniku, który podkładamy pod stopy.
  3. Sauna to miejsce relaksu i nawet rozmowa szeptem może komuś przeszkadzać.

 

Udział w Wieczorze Saunowym jest bezpłatny, w ramach standardowego biletu wejścia, natomiast pobyt w Strefie SPA jest płatny zgodnie z cennikiem. Uczestniczyć w nim mogą osoby pełnoletnie, w dobrym stanie zdrowia, które nie mają przeciwskazań lekarskich do korzystania z sauny.

Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia długich lat spędzonych w zdrowiu i szczęściu oraz powodów do radości przez 365 dni w roku!

PROGRAM 26 maja

18.40- opuszczenie sauny przez dotychczasowych klientów i wietrzenie

18.50 - kąpiel uczestników I seansu z użyciem środków myjących, dokładne wytarcie ciała

19.00 - rozpoczęcie I seansu w saunie (ok. 15 min)

19.15 - wyjście z sauny, schłodzenie ciała i odpoczynek (20 min)

19.35 - rozpoczęcie II seansu w saunie (ok. 15 min)

19.50- wyjście z sauny, schłodzenie ciała i odpoczynek (20 min)

20.10 -rozpoczęcie III seansu w saunie (ok. 15 min)

20.25 -wyjście z sauny, schłodzenie ciała i odpoczynek (20 min)

20.45 -zakończenie Wieczoru Saunowego

 

UWAGA

W przypadku chęci dołączenia do Wieczoru Saunowego w trakcie jego trwania należy obowiązkowo wziąć kąpiel z użyciem środków myjących, a następnie wytrzeć ciało przed pierwszym wejściem do sauny. W saunie jednorazowo przebywać może do 12 uczestników seansu. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  11

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz