• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej we Francji, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza amatorskie drużyny z Łomży i okolic do udziału w turnieju "MINI EURO 2016".

Turniej jest odzwierciedleniem Euro we Francji,  udział w nim wezmą 24 drużyny podzielone na 6 grup po 4 drużyny w każdej grupie. Rozgrywki bedą odbywały się przez ponad miesiące we wtorki , środy i czwartki w godzinach wieczornych na kompleksie sportowo – rekreacyjnym "Moje Boisko Orlik 2012" na ulicy Katyńskiej 3. Po zgłoszeniu się odpowiedniej ilośći drużyn rozlosowane zostaną zespoły, które będą występowały pod nazwami państw uczestniczących w Mistrzostwach Europy po czym  przydzielone bedą do niżej wymienionych grup. Liczba drużyn jest ograniczona o uczestnictwie w turnieju decyduję kolejność zgłoszeń. Planowany start turnieju 19.04.2016. Zgłoszenia należy wysyłać na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełniając kartę zgłoszeniową do pobrania na stronie (załacznik), w temacie maila należy wpisać MINI EURO 2016. Wpisowe od drużyny wynośi 200zł, zespoły mogą składać się maksymalnie z 10 zawodników. Formuła rozgrywania turnieju jest identyczna jak w przypadku piłkarskich Mistrzostw Europy. Szczegółowy terminarz turnieju zostanie ustalony i podany do ogólnej wiadomości po zgłoszeniu się odpowiedniej ilości drużyn. Zapraszamy do udziału!!!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  1

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.