• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W niedzielę 24 kwietnia odbędzie się akcja charytatywna na rzecz Filipka Wądołowskiego oraz Hani Majewskiej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji włącza się w inicjatywę i zaprasza wszystkich mieszkańców miasta do uczestnictwa w przygotowanych atrakcjach.

W godz. 11-14 odbędzie się pierwsza część imprezy, zorganizowana na Stadionie Miejskim w Łomży. Z kolei w godz. 15-18 akcja przeniesie się na teren dawnej strzelnicy przy ul. Konstytucji 3 maja.

O godz. 11 rozpocznie się maraton. Za każde przebiegnięte okrążenie sponsorzy przekażą fundusze na leczenie dzieciaków. Im więcej osób przyjdzie i co najważniejsze, im więcej km przebiegnie, tym więcej pieniędzy trafi na rzecz Filipka i Hani.

Każdy zainteresowany nauką gry w tenisa, będzie mógł udać się na korty, aby tam poznać dokładne zasady i technikę tego sportu.

Przez cały czas na Stadionie Miejskim będą dostępne stoiska z goframi, watą cukrową i popcornem.

Kolejna część imprezy rozpocznie się o godz. 15 na terenie dawnej strzelnicy. Wśród atrakcji, z jakich będzie można skorzystać, są m.in. przejażdżka kucykiem, ścianka wspinaczkowa, dmuchańce, pokazy sztuk walki i samoobrony, fitness na świeżym powietrzu, malowanie twarzy oraz gry i zabawy dla dzieci.

Przez cały dzień będą zbierane datki na leczenie dzieci. Filip choruje na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe, zaś Hania zmaga się z opóźnieniem psychoruchowym, wiotkością stawowo-wiązadłową i małogłowiem pierwotnym. W obu przypadkach rehabilitacja jest żmudna i bardzo kosztowna.

Wszelka pomoc i hojność serc będzie tego dnia największym prezentem dla tej dwójki.

Poza obiektami MOSiR-u również będzie można skorzystać z atrakcji na rzecz chorych maluchów. W planach jest turniej bilardowy, konsultacja i ćwiczenia z trenerem personalnym oraz degustacja włoskich przekąsek.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.