• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej we Francji, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza amatorskie drużyny z Łomży i okolic do udziału w turnieju "MINI EURO 2016".To ostatni dzwonek, by zgłosić się do turnieju.

Turniej "MINI EURO Łomża 2016" jest odzwierciedleniem Euro, które już niedługo odbędzie się we Francji. Mecze będą rozgrywane we wtorki, środy, czwartki w godzinach wieczornych na Orliku przy ul. Katyńskiej 3. 

Po zgłoszeniu się drużyn rozlosowane zostaną zespoły, które będą występowały pod nazwami państw uczestniczących w Mistrzostwach Europy, po czym zostaną przydzielone do grup. W tej chwili udało się zebrać 16 drużyn, zgłaszać można się do piątku.

Rozgrywki wystartują 28 kwietnia.

Zgłoszenia należy wysyłać na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełniając kartę zgłoszeniową do pobrania na stronie (załącznik), w temacie maila należy wpisać MINI EURO 2016. Wpisowe od drużyny wynosi 200 złotych, zespoły mogą składać się maksymalnie z 10 zawodników.

Formuła rozgrywania turnieju jest identyczna, jak w przypadku piłkarskich Mistrzostw Europy. Zapraszamy do udziału! Poczujcie z nami Euro! 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.