• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Niedziela w Łomży stanęła pod znakiem sportu. Całodniowa impreza na rzecz Hani Majewskiej i Filipka Wądołowskiego przyciągnęła mieszkańców miasta, którzy nie tylko dobrze się bawili, ale także wsparli zbiórkę na leczenie maluchów.

„Aktywnie dla Hani i Filipka” rozpoczęło się na Stadionie Miejskim. O godz. 11 na starcie biegu stanęło ok. 100 osób. Za ilość przebiegniętych kilometrów sponsor główny obiecał przekazać pieniądze dla dzieci.

Podczas, gdy biegacze do godz. 14 walczyli z okrążeniami, przez cały czas można było skorzystać z innych atrakcji, takich jak kącik z jedzeniem oraz lekcja gry w tenisa ziemnego.

Ostatecznie, po podliczeniu wszystkich przebiegniętych okrążeń, okazało się, że uczestnicy zebrali aż 834 km.

O godz. 15 akcja przeniosła się na teren dawnej strzelnicy przy ul. Konstytucji 3 maja. Tam można było skorzystać z wielu atrakcji, m.in. przejażdżki kucykiem, dmuchańców, lekcji fitness oraz sztuk walki, a także ścianki wspinaczkowej.

Filip choruje na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe, zaś Hania zmaga się z opóźnieniem psychoruchowym, wiotkością stawowo-wiązadłową i małogłowiem pierwotnym. W obu przypadkach rehabilitacja jest żmudna i bardzo kosztowna. Każdy zebrany w czasie akcji grosz był najlepszym prezentem dla dzieciaków.  

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  53

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  120

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.