• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Chcesz zorganizować swojemu dziecku urodziny w Parku Wodnym? Sprawdź, czy interesujący Cię termin urodzin jest wolny. Zapraszamy do rezerwacji!

 

 Regulamin urodzin w Sali Zabaw MOSiR w Łomży

 

1. Urodziny organizowane są w Sali Zabaw mieszczącej się w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15, zarządzanym przez MOSiR w Łomży.

2. Rezerwacji wstępnego terminu urodzin można dokonać osobiście lub telefonicznie.

3. Potwierdzeniem rezerwacji jest wypełnienie „Formularza rezerwacji Sali Zabaw" najpóźniej na 7 dni przez planowanym terminem imprezy, oraz uiszczenie zapłaty w kasie Parku Wodnego w dniu imprezy. Wszelkie zmiany związane z rezerwacją należy zgłaszać najpóźniej na 2 dni przed terminem planowanej imprezy. Zamawiający zobowiązany jest dostarczyć listę gości osobiście, telefonicznie lub mailowo najpóźniej do godziny 12.00 w dniu poprzedzającym imprezę urodzinową.

4. Na czas trwania imprezy urodzinowej do wyłącznej dyspozycji solenizanta i jego gości przeznaczona jest oddzielna Sala Urodzinowa. Czas wynajmu Sali Urodzinowej wynosi 1-2 godz. i naliczany jest od wcześniej ustalonej godziny a nie od momentu zebrania się gości.

5. Minimalna liczba gości to 5 osób. W przypadku mniejszej liczby uczestników zamawiający zobowiązany jest do zapłaty za 5 osób, w przypadku kiedy udział w imprezie bierze więcej niż 5 osób, opłata pobierana jest za rzeczywistą liczbę gości.

6. Ze względu na bezpieczeństwo sanitarne organizator urodzin (rodzic/opiekun solenizanta) zobowiązany jest do okazania dowodu zakupu wnoszonych na obiekt przekąsek, wypieków itp. lub do podpisania oświadczenia o odpowiedzialności za wnoszone przekąski, wypieki itp.

7. Poczęstunek przygotowany dla dzieci ze względów higienicznych musi być spożywany wyłącznie w Sali Urodzinowej.

8. Uczestnicy zabawy urodzinowej zobowiązani są do przestrzegania głównego regulaminu Sali Zabaw MOSiR w Łomży

Pełny terminarz zarezerwowanych i wolnych terminów znajdą Państwo pod linkiem: http://mosir.lomza.pl/?wiad=1260 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.