• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W ten weekend Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zorganizował dla mieszkańców nadrzeczną imprezę - wyścigi pychówek połączone z otwarciem miejsc grillowych. Mimo ulewy, na bulwarach pojawiło się mnóstwo gości, a kiełbaski zniknęły w zaskakującym tempie.

Zawodnicy powalczyli o tytuł Mistrza Nurtu Pradoliny Narwi po raz trzeci. W tym roku do rywalizacji stanęło 8 śmiałków. Zmierzyli się w konkurencjach sprintu oraz slalomu. W przypadku slalomu mieli do wykonania dwa zadania - przebicie balona i przebicia suma. Po podsumowaniu czasów najlepszy okazał się Marian Drozdowski, drugie miejsce zajął Mariusz Butrymowicz, a trzecie Kazimierz Cwaliński. Triumfatorzy otrzymali puchary oraz upominki.

Przez całą imprezę można było również skorzystać z uroków nowo otwartych miejsc grillowych. Powstały one w ramach budżetu obywatelskiego i okazały się strzałem w dziesiątkę. Przy jednym ze stanowisk kucharze przyrządzali kiełbaski i kaszanki. Darmowy poczęstunek przyciągnął kolejki, które chwaliły sobie jakość mięsa i dodatków.

O zapas wyrobów mięsnych zadbały Zakłady Przetwórstwa Mięsnego JBB. Dodatki w postaci sosów, ketchupów oraz musztard dostarczyły Zakłady Spożywcze Bona. Źródełko z wodą smakową obsługiwało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Z kolei świeże pieczywo przekazała nam piekarnia Okruszek.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent miasta Mariusz Chrzanowski. O medialne wsparcie zadbali portal mylomza.pl, portal lomzynskie24.pl oraz Radio Nadzieja.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  7

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.