17 września 350 osób wzięło udział na stadionie miejskim w Łomży w 2. PKO Biegu Charytatywnym. Sztafety składające się z pięciu zawodników miały zadanie przebiec jak najwięcej okrążeń, gdyż każde okrążenie przeliczone zostało na jeden posiłek dla dzieci z ubogich rodzin.

Wszyscy uczestnicy łącznie przebiegli 2 tysiące 550 okrążeń, co dało Łomży 5. miejsce wśród 12 miast-gospodarzy imprezy.

Gościem specjalnym biegu w Łomży była Lidia Chojecka, wielokrotna mistrzyni Polski i Europy, medalistka mistrzostw Starego Kontynentu oraz uczestniczka Igrzysk Olimpijskich.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekracji również dołączył się do akcji wystawiająć dwie sztafety stworzone z pracowników ośrodka, które łącznie pokonały 78 okrążeń.

Sztafeta MOSiR ŁOMŻA 1 pokonała 41 okrążeń co dało 5 miejsce w kategorii: Mężczyzn i 13 miejsce w kategorii: OPEN.

Skład Sztafety MOSiR ŁOMŻA 1:
MODZELEWSKI ANDRZEJ
PUPEK DANIEL
KUTNY BARTOSZ
MIECZKOWSKI MARCIN

Sztafeta MOSiR ŁOMŻA 2 pokonała 37 okrążeń co dało 22 miejsce w kategorii: Sztafeta Mieszana i 35 miejsce w kategorii: OPEN.