• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W piątek o godzinie 10:00 na Stadionie Miejskim w Łomży po raz siódmy odbył się Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Zespół Szkół Specjalnych w Łomży i Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych "Ja i Ty". 

Na samym początku imprezy emocje podgrzała "Zumba" wykonana przez wszystkich uczestników zawodów oraz przez tancerki pod okiem Pani Eli Komorowskiej - instruktorki "Zumby". Wspólny taniec cieszył się dużym powodzeniem, a na twarzach uczestników widać było ogromną radość.

Następnie rozpoczęliśmy konkurencje lekkoatletyczne. W rywalizacji wzięło udział ponad 100 zawodników z Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży, Warsztatów Terapii Zajęciowej „BONA” z Łomży, Domu Pomocy Społecznej, Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących oraz Szkoły Podstawowej nr 10.

Wśród rozegranych konkurencji znalazły się m.in. bieg na 100, wspólny bieg na 400 metrów, rzut piłeczką palantową i skok w dal. Konkurencje lekkoatletyczne zostały podzielone według stopnia niepełnosprawności oraz wieku zawodników. W przerwie zawodów odbył się również posiłek w postaci "grochówki" dla wszystkich uczestników przygotowany przez uczniów łomżyńskiej "WETY", który również cieszył się dużym powodzeniem.  

Tego dnia natomiast najważniejsze nie były wyniki, a atmosfera przyjaźni i wspólna integracja. Liczył się sam udział, a nie poprawność wykonania zadań. Na koniec każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy złoty medal oraz dyplom. 

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy i dziękujemy za udział. Szczególne podziękowania kierujemy również w stronę Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży, która przygotowała posiłek dla wszystkich uczestników imprezy !

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  19

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB: 

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.