• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

 

Zakończone zostały prace nad aktualizacją cennika Parku Wodnego oraz Pływalni w Łomży.

 

W dniu dzisiejszym 8 września Mariusz Chrzanowski- Prezydent Miasta Łomża podpisał załącznik do zarządzenia w sprawie ustalenia cen za usługi komunalne związane z korzystaniem usług w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 i Pływalni przy ul. Niemcewicza 17.

 

Ceny standardowych biletów wejścia pozostają bez zmian na obu obiektach wodnych. Natomiast atrakcyjną opcją jest wprowadzenie karnetu miesięcznego „Open”, który pozwala na spore oszczędności dla użytkowników. Jest to karnet imienny, doładowany kwotą 120zł, który uprawnia do korzystania z niecek basenowych oraz innych urządzeń rekreacyjnych, w tym strefy SPA - bez ograniczeń! Karnet upoważnia do wejścia na oba obiekty MOSiR zgodnie z ich harmonogramem pracy.

 

Nowością w ofercie jest możliwość wynajęcia na wyłączność Strefy SPA! SPA można zarezerwować w całości w cenie 150 złotych za 120 minut jak również oddzielne jej strefy: grotę solną i tężnię solankową lub saunę mokrą i suchą wraz z wanną jacuzzi. Jest to ciekawa alternatywa dla osób, które chcą się zrelaksować z przyjaciółmi lub zorganizować event z partnerami biznesowymi. Strefy SPA są do dyspozycji na wyłączność w tygodniu od 10.00 do 16.00 oraz w soboty, niedziele i święta od 10.00 do 14.00.

 

W celu zwiększenia dostępności z korzystania nauki pływania, szczególnie dla najmłodszych, MOSiR wprowadza również udogodnienia dla szkółek pływackich. Do tej pory na jeden tor instruktor pływania mógł wprowadzić nawet 15 osób. Bezpieczeństwo użytkowników jest najważniejsze. W związku z powyższym Andrzej Modzelewski- dyrektor MOSiR zwrócił uwagę na ten zapis i od już od 8 września na jednym torze doskonalić swoje pływackie umiejętności będzie mogło maksymalnie 9 osób. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom szkółek pływackich jednocześnie podjęta została decyzja o obniżeniu ceny wynajęcia toru basenu sportowego. Instruktor powinien posiadać odpowiedni strój- koszulkę z wyraźnym napisem Instruktor oraz nazwą szkółki pływackiej.

 

Szczegółowe informacje i cenniki dostępne są na stronie www.mosir.lomza.pl w zakładce Cenniki.

 

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  19

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB: 

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.