• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Szkółka Piłkarska Dziewcząt MOSiR Łomża powstała w sierpniu z inicjatywy władz miasta. Pomysł zrodził się po meczu towarzyskim reprezentacji piłki nożnej kobiet Polski i Litwy, jaki rozegrał się na Stadionie Miejskim w lipcu.

 

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych na obiektach sportowych MOSiR i są bezpłatne. Dziewczęta szkoli wieloletni trener Łomżyńskiego Klubu Sportowego i kadry województwa podlaskiego Dariusz Narolewski. Szkółka wspierana jest przez Łomżyńską Spółdzielnię Mieszkaniową, firmę Logo TK i Szkołę Języków Obcych Linguo.

 

W sobotę zespół pojawił się na targach zajęć pozalekcyjnych, które odbywały się przy Szkole Języków Obcych Linguo a już w niedzielę pojechał reprezentować MOSiR w Rozgrywkach Młodziczek OZPN Podlaskiego. Mecze odbyły się na stadionie Włókniarza Białystok przy ul. Sokólskiej. W rozgrywkach z naszymi zawodniczkami MOSiR Łomża udział brały drużyny: Włókniarz Białystok, Włókniarz II Białystok, EKOSPORT Białystok i Forty Piątnica. Dziewczęta rozegrały tego dnia cztery mecze. Już w drugim meczu gola strzeliła Bączek Aleksandra. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom swojego pierwszego w życiu meczu! Dziękujemy także rodzicom, którzy swoim dopingiem zagrzewali młode zawodniczki do walki.

 

Już w niedzielę 24 września MOSiR Łomża będzie gospodarzem Rozgrywek Młodziczek OZPN Podlaskiego. Zaplanowane mecze odbędą się na Stadionie Miejskim w Łomży. Zapraszamy do kibicowania i wspierania naszego łomżyńskiego zespołu- wstęp wolny!

 

Zachęcam do udziału w treningach Szkółki Piłkarskiej Dziewcząt MOSiR Łomża- mówi Dariusz Narolewski - Zajęcia uczą współpracy w zespole ale także rozwijają indywidualne umiejętności dziewczynek. W zespole dziewcząt jest już 15 ale jeszcze trwa nabór. Aby zapisać dziecko na treningi należy przyjść na trening i wypełnić deklarację.

 

Więcej informacji: trener Dariusz Narolewski tel. 696-665-341

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  19

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB: 

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.