• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Jeśli nie macie pomysłu jak sprawić przyjemność swoim pociechom przyprowadźcie je do Sali Zabaw MOSiR-ek w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego, który gwarantuje udaną zabawę pod opieką profesjonalistów.

 

W środę 6 grudnia wszystkie dzieci, które skorzystają z Sali Zabaw będą mogły wziąć udział w Zabawie Mikołajkowej. MOSiR-ek zaprasza na warsztaty dekorowania ciasteczek! Na dzieci czekać będzie duży talerz ciasteczek i pierniczków, które można będzie udekorować pod okiem animatora. Ciasteczka można później powiesić na choince, podarować komuś bliskiemu lub po prostu… zjeść! W Mikołajki organizator zapewnia wszystkie materiały, wystarczy nabyć standardowy bilet wstępu do Sali Zabaw w Parku Wodnym. Każdy uczestnik zabawy otrzyma również słodką niespodziankę!

 

Sala Zabaw MOSiR-ek czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-20.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10.00-20.00. W każdy czwartek Sala Zabaw zaprasza na Plastyczne Czwartki, podczas których dzieci w cenie biletu wstępu mają zapewnione kreatywne zajęcia plastyczne! Bilet wstępu za godzinę dobrej zabawy w tygodniu to jedyne 7 zł! W MOSiR-ku istnieje możliwość pozostawienia dziecka, które ukończyło 7 lat na czas zabawy pod opieką animatora bez dodatkowych opłat.

 

Więcej informacji:

Park Wodny

ul. Wyszyńskiego 15

tel. 86 218 06 92

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Magicznego Wieczoru Andrzejkowego!

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.