• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Od początku grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży prowadzi prace związane z uruchomieniem Lodowiska „Biały Orlik”, przy ulicy Katyńskiej 3. Otwarcie uzależnione jest jednak od warunków pogodowych. Najważniejsze jest teraz uzyskanie odpowiedniej grubości lodu.

 

Prace przygotowawcze do zimowego sezonu ruszyły już kilkanaście dni wcześniej. W pierwszym etapie wyłożone zostały maty chłodnicze,  zamontowane bandy i uruchomiony agregat. Aktualnie wylewane są kolejne warstwy wody, które mają za zadanie zapewnić optymalną warstwę lodu. Na lodowisku używana będzie profesjonalna maszyna do konserwacji lodu, która znacznie poprawi komfort dla użytkowników.

 

Już niebawem amatorzy jazdy na łyżwach będą mogli ślizgać się na tafli miejskiego lodowiska. W tym sezonie w nauce i bezpieczeństwie jazdy dla najmłodszych pomogą nowe „pingwiny", kaski i kamizelki, które na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży przekazała firma Ferrero. Jak co roku wypożyczalnia dysponować będzie łyżwami oraz sprzętem do ostrzenia łyżew. W czasie ferii przeprowadzona zostanie kolejna edycja zajęć z nauki jazdy na łyżwach oraz nauki gry w hokeja pod nazwą „Ferie na lodzie”.

 

O szczegółach poinformujemy wkrótce na stronie www.mosir.lomza.pl oraz na fanpage MOSiR Łomża na facebooku.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB: 

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.