• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zmienia dotychczasową siedzibę i przenosi swoje biura z budynku hostelu do budynku stadionu miejskiego, adaptując w ten sposób niewykorzystane do tej pory pomieszczenia, a jednocześnie uwalniając pomieszczenia, które posłużą do celów hotelowych.

 

 - Zmiana podyktowana była zarówno względami finansowymi, jak również chęcią zapewnienia komfortowego wypoczynku klientom hostelu oraz stworzenia pracownikom Ośrodka odpowiednich warunków do pracy - wyjaśnia Andrzej Modzelewski, Dyrektor MOSiR. - Dzięki temu zyskamy 16 dodatkowych miejsc hostelowych, co niewątpliwie przełoży się na wzrost dochodów. Będziemy też mogli przyjmować kluby sportowe, które coraz częściej chcą organizować w naszym mieście obozy korzystając z obiektów MOSiR. Największą do tej pory przeszkodą była niedostateczna ilość miejsc noclegowych. W porównaniu do stycznia ubiegłego roku obłożenie hostelu wzrosło o prawie 40%. Również rozpoczynająca się inwestycja związana z budową obwodnicy Łomży spowoduje wzrost popytu na miejsca noclegowe w naszym mieście – dodaje.

 

Na chwilę obecną przeniesione zostały prawie wszystkie działy i stanowiska MOSIR-u, oprócz biura dyrektora, które już w najbliższych dniach również dołączy do reszty administracji.

 

- W końcu doczekaliśmy się godnych warunków pracy i odpowiedniej siedziby do rangi firmy, którą jest tak poważny i duży Ośrodek jak my, zarządzający kilkunastoma obiektami w Łomży i zatrudniający ponad 100 osób – mówi Marian Czarkowski, główny księgowy, który pracuje w firmie od początku jej istnienia.

 

Oprócz niezbędnych materiałów do odnowienia pomieszczeń jednostka nie poniosła żadnych dodatkowych kosztów. Prace remontowe wykonali więźniowie Czerwonego Boru, którzy już od kilku miesięcy nieodpłatnie pracują w Miejskim Ośrodku w ramach resocjalizacji, przy wsparciu pracowników MOSiR-u. Dzięki ich pracy, z których kierownictwo i dyrekcja są bardzo zadowoleni, MOSiR może samodzielnie wykonać wiele niezbędnych remontów na obiektach, którymi zarządza.

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.