• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W niedzielę 25 lutego 2018 r. na Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polski w godzinach 9:00 - 17:00 rozegrany został V Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

 

W turnieju udział wzięło 8 drużyn – Neobrand Volley Białystok, Volley House Prestige Męski Białystok, Space Łomża, Dwie Lewe Ręce, Jimi Zambrów, Błysk Łomża, LMS Łomża, Ostrołęka Przyjaciele.

Turniej w pierwszej fazie rozgrywany był systemem grupowym, w którym każda drużyna rozegrała po trzy spotkania. Do półfinałów awansowały zespoły: Neobrand Volley Białystok, Jimi Zambrów, Volley House Prestige Męski Białystok i Błysk Łomża.

Po emocjonujących półfinałach przyszedł czas na mecze o pierwsze i III miejsce. W małym finale spotkały się drużyny Błysk Łomża i Jimi Zambrów. Mecz wygrała reprezentacja Jimi Zambrów i tym samym zajęła III miejsce w turnieju.

W finale spotkały się dwie drużyny z Białegostoku: Neobrand Volley i Volley House Prestige Męski. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Nie brakowało walki pod siatką oraz efektownych ataków. Ostatecznie 2:1 mecz wygrała drużyna Volley House Prestige Męski i została zwycięzcą V Noworocznego Turnieju Siatkówki w Łomży.

Najlepszym rozgrywającym turnieju został zawodnik Neobrand Volley Piotr Andraka, najlepiej atakującym okazał się Jakub Koc z drużyny Jimi Zambrów, natomiast MVP turnieju został Mateusz Kardzasz z ekipy Volley House Prestige Męski.

 


Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok !

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.