• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

To już piąta edycja imprezy, której celem jest propagowanie pływania oraz integracja lokalnej społeczności. W dotychczasowych czterech maratonach wzięło udział blisko 2000 osób, którzy łącznie przepłynęli dystans 5675 km i 53 m. Rekord maratonu od 2015 roku nie został pobity i nadal wynosi 1705 km i 740 m.


Maraton rozpocznie się w sobotę 24 marca o godzinie 12.00 w Parku Wodnym przy ulicy Wyszyńskiego. W związku ze zmianą czasu z zimowego na letni trwający 24 godziny maraton zakończy się planowo o godzinie 13.00 w niedzielę.


W tym roku wspieramy także akcję „Podaruj dzieciom wakacje”. Celem zbiórki jest zdobycie środków na zorganizowanie wakacji dla dzieci z najbiedniejszych rodzin, którzy uczęszczają do łomżyńskich szkół podstawowych. Na stronie Caritas uruchomiona zostanie specjalna platforma, dzięki której można będzie wpłacać pieniądze. O szczegółach poinformujemy niebawem.

 

Przypomnijmy, że w wydarzeniu udział może wziąć każdy, kto umie pływać i złoży pisemną deklarację, która dostępna jest na dole strony oraz w recepcji Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego w Łomży. Warto się śpieszyć i wybrać dogodną wolną godzinę z dostępnych na liście startowej. W dniu maratonu na wyznaczonym torze 25 metrowego basenu sportowego uczestnik stara się pokonać jak najdłuższy dystans. Oprócz indywidualnych startów, można zapisać rodzinę lub stworzyć drużynę, która będzie rywalizowała w kategorii najlepszych rodzin i drużyn. Do udziału w maratonie zapraszamy również przedszkolaków i uczniów klas I-III, którzy są w stanie przepłynąć basen rekreacyjny o długości 12,5 m. Przepłynięte dystanse przez przedszkolaków i uczniów najmłodszych klas będą brane pod uwagę przy ustanawianiu rekordu! Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału wraz z uzyskanym wynikiem!

 

Zapraszamy do polubienia fanpage’a MOSiR Łomża oraz wydarzenia 24 Godzinny Maraton Pływacki na Facebooku.

https://www.facebook.com/mosirlomza/

 

MOSiR Łomża

Dział Organizacji Imprez i Marketingu

tel. 696 198 988 (w godz. 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku)

 

Deklaracja dorosły

Deklaracja dziecko

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.