• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W trakcie organizacji V 24 Godzinnego Maratonu Pływackiego MOSiR wspiera akcję Caritas „Podaruj dzieciom wakacje”. Celem zbiórki jest zdobycie środków na zorganizowanie wakacji dla dzieci z najbiedniejszych rodzin, które uczęszczają do łomżyńskich szkół podstawowych. Uczestnictwo w maratonie jest bezpłatne, ale gorąco zachęcamy przede wszystkim zawodników oraz całą lokalną społeczność do przekazywania wpłat.

 

Uruchomiona została specjalna platforma, dzięki której można już wpłacać pieniądze. Na stronie www.lomza.caritas.pl w prawym górnym rogu znajduje się baner „24 Godzinny Maraton Pływacki” (w urządzeniach mobilnych pod "Aktualnościami"). Naciśnięcie przycisku „Wpłacam” umożliwia dokonanie transakcji, bezpiecznej dla ofiarodawcy. Kwota wpłaty oraz dane nie są widoczne publicznie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy również do wrzucania datków do puszek kwestorskich podczas maratonu.

 

Przypomnijmy, że w wydarzeniu udział może wziąć każdy, kto umie pływać i złoży pisemną deklarację, która dostępna jest w recepcji Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego w Łomży. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału wraz z uzyskanym wynikiem!

 

Zapraszamy do polubienia fanpage’a MOSiR Łomża oraz wydarzenia 24 Godzinny Maraton Pływacki na Facebooku.

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

WYDARZENIA

 

 

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.