Mecz rozegrany w Białymstoku zakończył się wynikiem Podlaski ZPN U-13 - Warmińsko-Mazurski ZPN U-13 1:3

Mecz w fatalnych warunkach atmosferycznych, do których lepiej i szybciej zaadoptowali się goście. W pierwszej połowie duża przewaga zespołu przyjezdnego, który szybciej operował piłką przez co raz po raz gościł pod bramką gospodarzy. Dodatkowym atutem zawodniczek z Olsztyna były warunki fizyczne, którym ciężko było się przeciwstawić podlaskim zawodniczkom. Mimo dużej przewagi w posiadaniu piłki, sytuacji czystych nie było wiele, a bramkę gospodynie straciły po błędzie jednej z zawodniczek defensywnych.

Druga połowa to dużo lepsza gra podlasianek, które po małych roszadach w składzie wyszły zgoła odmienione. Już pierwsza akcja przyniosła wyrównanie, a bramkę po pięknym rozegraniu z prawego skrzydła przez środek i świetnej prostopadłej piłce od pomocniczki, strzeliła Kornelia Ostasiewicz. Kolejne minuty to przewaga gospodyń, które miały jeszcze kilka bardzo dobrych okazji dostrzelenia kolejnej bramki. To co nie udało się Podlasiankom, wyszło gościom. Na 10 minut przed końcem meczu, jeden z kontrataków przyniósł faul na 16m, który dał prowadzenie przyjezdnym. Mimo usilnych starań, nie udało się doprowadzić do wyrównania, dodatkowo na 3 minuty przed końcem meczu i kolejnym kontrataku mazurki zakończyły mecz strzelając trzecią bramkę.

W zespole z Podlasia na wyróżnienie zasłużyły Wiktoria Hryniewicka, która raz po raz straszyła rajdami po skrzydle rywali. Bardzo dobrze w defensywie spisywała się Julia Trzcinka oraz Kamila Popkowska (MOSiR Łomża).