• slider3.jpg
  • slider2.jpg
  • slider1.jpg
  • hostel_1000px.jpg
  • parkwodny_1000px.jpg
  • stadion_1000px.jpg
  • lodowisko_1000px.jpg

W związku z zaplanowanymi na czwartek 26 kwietnia Ogólnopolskimi Zawodami Policyjnych Patroli Rowerowych oraz inauguracją systemu rowerów miejskich ŁoKeR, na kierowców czekają utrudnienia w ruchu drogowym. Zamknięte będą ulice oraz parkingi.

 

W dniu imprezy od godz. 16.00 dla ruchu kołowego całkowicie zamknięte zostaną ulice: Rybaki, Kapucyńska, Kaznodziejska, Stary Rynek oraz częściowo: Krzywe Koło, gdzie wjazd będzie możliwy jedynie od strony Hotelu Gromada, Rządowa i Giełczyńska (od strony ulicy Dwornej). Na ulicy Sikorskiego, w kierunku Mostu Hubala, do wyścigu wykorzystany zostanie odgrodzony od jezdni chodnik po lewej stronie, wraz z biegnącą tam drogą rowerową. Odcinek trasy przebiegający poza drogą, na terenie przyległym do plaży miejskiej, zostanie wygrodzony taśmą ostrzegawczą. Utrudnienia potrwają do godz. 19.00, ale poszczególne odcinki ulic mogą być włączane do ruchu już wcześniej, po zakończeniu wyścigu.

 

W środę od godziny 20.00 zamknięte zostaną ponadto wszystkie parkingi wokół ulicy Stary Rynek, parking naprzeciwko Kościoła Kapucynów (ul. Krzywe Koło). Wyłączone będą również miejsca parkingowe przy ul. Woziwodzkiej (obok kamiennych schodków oraz dolny parking z tyłu Urzędu Miejskiego).

 

Po zakończeniu zawodów policyjnych, około godz. 18:15 odbędzie się wyścig mieszkańców Łomży inaugurujący System Rowerów Miejskich ŁoKeR. Na czas jego trwania nieprzejezdna będzie ulica Rybaki.

 

Źródło: um.lomza.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

PŁYWALNIA


ILOŚĆ OSÓB:  0

PARK WODNY

ILOŚĆ OSÓB:  0

NASZE LIGI

Zapisz

Zapisz

Zapisz
SAPE ERROR: Нет доступа на запись к файлу: /var/www/clients/client0/web4/web/templates/t3_bs3_blank/images/cache/c5f06205ca1fa2ca6a027d7238d851a1/links.db! Выставите права 777 на папку.